Beslenme-dinlenme-güç ilişkisi HELP ME!!

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve JustForBiceps tarafından 13 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. JustForBiceps

JustForBiceps Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Herkese iyi akşamlar. ben 3aya yakındır evde spor yapıyorum. 78kilodan 67kiloya düştüm. önce sadece koşarak yürüyüş yaparak fazla kilodan kurtuldum. sonra ağırlık çalışmaya başladım. 3kg dumbell ile başladım sonra ayarlanabilir dumbell aldım. 2gün onceye kadar 6kg olan dumbell ları 8kiloya çıkarttım.. en güvendiğim bölge olan kol günüydü bugün(biceps) fakat yapamadım.. moral diye birşey kalmadı... öğrenci olduğum için beslenme min düzensiz olduğunu düşünüyorum şöyle ki; sabah(2yumurta-yeşillik-süt) öğle(bazen pilav bazen makarna bazen döner) okuldan gelince(antrenmandan 1saat önce:bazen meyve bazen yoğurt) antrenman dan sonra 1bardak. süt akşam yemeği(evde ne piştiyse+yoğurt) akşam yemeklerinden sonra bişey yemem. ve hiçbir öğün Ekmek yemiyorum tam buğday,kepekli falanda yemiyorum.(nadiren öğle yediğim döner hariç. oda lavaş.) gün içinde bazen biraz da çerez yiyorum. Gelelim antrenmana ilk gün kol(biceps-triceps) 2.gün(göğüs,sırt) 3gün(bacak)+hergün karın(bacak günleri karın çalışmıyor.) 4,5ve 6.günler bunların tekrarı..7.gün ise off. bütün bunlara ek olarak günde 40(kol günleri 60a kadar) şınav çekiyorum. boy:175 kilo:68 yaş:17 vücut yağlı yani yağ yakmam lazım. (1-2hafta içinde salona yazılacağım. biraz uzun ve karışık bir yazı oldu kusura bakmayın.. tüm ayrıntıları yazdım yardımcı olabilin diye.. şimdiden herkese TEŞEKKÜRLER. daha fazla ayrıntı gerekirse ekleyebilirim(vücut ölçüleri gibi)

2. JustForBiceps

JustForBiceps Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Yokmu yardımcı olabilecek kimse?

3. JustForBiceps

JustForBiceps Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları: