benim için hangi egzeriszler yararlı olur

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve demise tarafından 30 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. demise

demise Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    1.84 boyundayım 64 kiloyum çok zayıfım fitness'a başladım kilo almam lazım :D ama en önemlisi zayıflımdan dolayı göğsümün görüntüsü bi garip birazda genetiktir tabi ama şu resme benzerbi şekilde içe göçük gibi http://img403.imageshack.us/img403/3/26334966.jpg bu resimde kötü durmuyo ama zayıf olunca gerçekten kötü duruyo hangi egzersizleri yapsam faydası olur ? bench_O

2. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Bildiğimiz VG yi yapmalısın :) Kendine göre bir program la vücudunu harika bir görünüme kavusturmak snn elinde :)

3. demise

demise Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkürler ama göğüs hareketlerimi yapsam daha fazla olur :D yada hangi hareketi yapsam faydalı olur hangi alette bu konuda yardım edebilcek varsa çok iyi olur :D biliyorum zor bi istek ama

4. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili demise,

bence sen göğüs bölgesi ile ilgili vg hareketlerini düzgün nizamda yap ve genetiğinin en üst seviyesine ulaşmaya bak.

ilk etapta standart göğüs press, dumbell yana açış vb. hareketler işini görecektir. belli bi gelişimden sonra durumunu bi daha ele alabilir, değerlendirebilirsin.

sevgiler.

5. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent

Bench Press ve Butterfly bu aşamada uygun olucaktır snn için :)

Sayfayı Paylaş