Bel Fıtığı - Kilo - Bodybuilding+Supplement Önerileriniz [Fotoğraflı]

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve -kaan- tarafından 1 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. -kaan-

-kaan- Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar daha önce yarı-profesyonel amerikan futbolu yaptım o dönemler 79 kiloydum ve boyumda 1.77 kas kütlelerim iyiydi - 1kaçkez testestoren içmişliğim vardı ve herhangi bir supplement vb kullanmamışımdır

Belfığına yakalandım ve sporu bırakmak zorunda kaldım 1 doktor acil ameliyat şart dedi ve başka bir profs. ise 1 sene içinde geçebilirde daha kötüde olabilir dedi, yaklaşık 9 ay oldu ve belfıtığından eskisi gibi esir yok o dönemler ayakta duramazdım, kambur yürürdüm belim sağa doğru kaymıştı vs vs vs

An itibari ile 9 ayda 14 kilo aldım ve dur demem gerekıyordu

Kg 94.300
    Ölçüler ;

Omuz:122
    Kol:36
    Göğüs:110
    Bel:107
    Bacak:71

Mtech Hydroxycut Hardcore Elite 110 capsule kullanıyorum
    {Sabah kahvaltısından 30-40 dk once Spordan 30-40 dk once 2x kapsul almaktayım

ve gün içinde yediklerim [sabah kahv. elma ve 3-4x Eti form - Öglen yemeği tavuk-pilav vb yemekler akşam yemeği yemeden spora gıdıyorum ve geldiğimde salata tarzı yemekteyım ,

Haftanın 5 günü spor yapıyorum 2 gün [genelde haftasonu dinlenmeye çekiliyorum]

Hocamın bel fıtığıma istinaden yazdığı programda böyle

Göğüs -----------

Bench Press
    İncline Press
    İncline Press Fly ||| > 12-10-10-8
    Bench Dumble Press
    Cable Cross

Sırt --------

Lat Pull Down
    Lat Pull Machine
    Reserve Lat Front ||| > 10-8-8-6
    Cable Row
    Dumble Row
    Hyper ext [ Belime ağrı yaptığı için hocam program dışına aldı ]

Omuz;
    Barbell Front Press
    Shoulder Press -MultiMachine- |||| 10-8-8-6
    Lateral Raise [Cable-Back]
    Cable Front raise
    Rear Delt -- 4x8

Ön Kol - Arka kol
    2 Barbell Curl
    One arm Dumb. Scott
    Altarnate Dumb. Scott
    Dumb. Hammer
    Push Down |12-12-10-10
    Reserve Push Down
    Dum. Franch

Bacak ---
    Hack Squat
    Leg Ext | 12-10-8-6
    Leg Press
    Leg Curl
    Calg

ve Her spordan önce istisnasız 5 dakıka 6 tempoda yuruyup - 15 dakıka -8 tempoda koşuyorum 10 dakıka bisiklet yapıyorum 50 tanede mekik çekıyorum

Fotoğraflarım;
    http://imgur.com/KfPUl5q
    http://imgur.com/RC1WTMB

Beslenmeme dikkat edemediğim için daha doğrusu [ Tek yaşıyorum ve sadece öğlen yemeğinde Tavuk-et vb şeyler yiyebildiğim için fazla protein alamıyorum ve fitness yaparken 10 kg dumbl. 12x4 bench yapamamaktayım sanırım proteinsizlıkten oluyor ama , diğer turlude sanırım zayıflayamıcam

Hydroxycut Hardcore Elite kullanıyorum, sizce Whey Pro- almalımıyım ya da Whey-Hydroxy H.E - Nox , Nasıl bi supplement karışımı yapmalıyım

Değerli önerilierinizi ve yorumlarınızı bekliyorum şımdiden çok teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş