bel bölgesi sorunsali

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Yusuff008 tarafından 27 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Yusuff008

Yusuff008 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    herkeze merhaba arkadaşlar.foruma ve vücut geliştirme olayına yeni başlamış hırslı bir kardeşiniz olarak değerli fikirlerinizi almak istediğim bir konu var.boyum 1.75 ve 85 kilo olarak 6 ay önce başladığım yogun kardiyo ve diet programını 4 ay önce bitirdim.kilom 70 ve yağ oranımı yeterli oranda düşürdüm.2 aydır ise yeter besin ve suplement alarak vücut geliştirme ile severek uğraşmaktayım .74 kilo oldum.gorsel ve ruhsal olarak beni tatmin edicek hacim kazandım ve devam ediyorum.gelelim soruma .bel bölgemi inceltemiyorum haftada 4 gun antrenman yapıyorum ve her gun karın çalışıyorum.gorsel olarak üst bölgem kadar gelişim göremiyorum.once bel bölgemdeki yağ oranını tamamen sıfırlamam mı gerekir daha sağlıklı bir sonuç alabilmek icin.yoksa bu şekilde devam mı etmeliyim.simdiden değerli yorumlarınız icin Tesekkurler.

2. imagine40

imagine40 Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Fitness Trainer
    Yağ yakmak, şayet ilaç kullanılmıyorsa aslına bakarsan pekte kolay bir durum değil.
    Örneğin 70 kilonun altına inmiş olsa dahi muhtemelen hala bel bölgenden şikayetçi olabilirsin.
    Hayır karın kaslarım çıktı iyi de oldu diyebilirsin fakat bu seferde kolların 33-35 cm den büyük olma ihtimali yok.

Önerim belin dilediğin inceliğe gelene kadar diyet yapman.sonrasında ise yağlanmadan çok uzun sürmesi gereken clean bulk ile yola devam etmen.

3. Yusuff008

Yusuff008 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İlaç kullanılmıyorsa demişsin.Şu anki programıma ilaç takviyesi yaparsam bu sorunu cozebiliyormuyum?sıfırlama dıeti şart mıdır?

4. imagine40

imagine40 Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Fitness Trainer
    Steroidden bahsetmiştim. Buna gerek yok. İlaçsızda halledersin.

Sayfayı Paylaş