Bel çöküklüğü

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve xxxxxx14 tarafından 29 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xxxxxx14

xxxxxx14 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar.Genetik olarak belim içeri doğru çökük omurgamın bel kısmı fazla eğri yani .Anneden geliyor bu: (.Zayıf bir insan olmama ragmen göbeğim öne doğru çıkmış şekilde gözüküyor : )Benim için önemli olan çöküklük .Vücudum çok kötü gözüküyor.Eğer vücud geliştirmeye baslarsam vücudum toparlanır mı?Ona göre baslayacam.Daha önce bu dertten muzdarip olan arkadaş varsa beninle bilgi paylaşabilir mi?Yardımlarınızı bekliyorum.

2. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    ben 17 yaşındayım bendede o srun var genetik mi bilmiyorum göbek ve yağ hiç yok ama belim içe doğru sırtımdaki kemikler resmen dışarı çıkıordu kötü bi görüntüydü ve boyumu falan kısa gösteriyordu
    ama git gide dik durmaya alışmaya çalışıyorum sürekli dik duruyorum alışmak için 3 aydır salona gidiyorum salonda yapılan hareketler vücudun daha düz durmasına faydası olur şuan hala bu sorunum var ama daha dik durmuyor değilim
    ama sen en iyisi ilk olarak doktora git

3. xxxxxx14

xxxxxx14 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hmm internetten baktım da biraz.Neden daha önce araştırmamışım diyorum şimdiden : )Benimkine Lordoz diyorlar galiba resimdeki gibi abartı durmasa az var bende de.Buna özel haraketler varmış.Bunun uzmanlarıda vardır öyleyse özel haraketler varsa.Acaba bu sitede var mı uzman veya bu sorunu yaşayan.Yardımcı olabilecek var mı?
    Lordoz nedir? | SanemPohrenk.com

4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT

Sayfayı Paylaş