BB Yapıp Kilo Alamıyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve xccc tarafından 8 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xccc

xccc Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba.BB'de 3.ayıma girdim.İlk ay 3gün kardiyo 3gün bb şeklinde beslenmeme özen göstererek tam hatırlamıyorum ama 85kgden 74.6 kgye düştüm.2.ayımdan itibarende kardiyo bırakıp beslenmemi arttırarak sadece bb yapıyorum ancak 1 ayda kreatin (2.hafta) ve whey kullanmama rağmen hiç kilo alamadım genelde 74.8 kg falan oluyorum en çok yediğim günlerde ise 75 en fazla.çok fazla gelişimde kaydettiğimi düşünmüyorum 3 aya göre.neyi yanlış yapıyorum lütfen yardım edin.
    Beslenme Programım
    Sabah:5 yemek kaşığı yulaf 200gr süt biraz lor 3 yumurta
    Öğlen(Antremandan sonra):150-200gr tavuk gögsü yanında tam dolu bir tabak makarna(tahminen 150-200gr).bir kase yoğurt
    Akşam:Sebze yemeği ve 1 dilim esmer ekmek.
    Yemeklerle su içmiyorum.Gün içinde 4-5lt su içiyorum.kreatini antremandan 45dk önce proteini off günlerde sabah kahvaltıdan 45 dk önce ve antreamandan hemen sonra kullanıyorum.Ayrıca gün arasında badem-ceviz tarzı kuruyemişte yiyorum.Ayrıca akşam 7:30da 2 yumurta ve biraz lor ve süt.

2. Succesfull

Succesfull Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bir yandan kilo veriyosun diğer yandan kilo alıyosun bu ikisi birbirini dengelediği için birşey farketmemen normal

xccc bunu beğendi.
  3. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Aldığın karbonhidrat gün içindeki enerjini anca karşılıyor, kilo almak için beslenmen yetersiz. Forumun beslenme bölümünde yeterince bilgi mevcut, oradan kendine güzel bir program çıkartabilirsin.

xccc bunu beğendi.
  4. xccc

xccc Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    özür dilerim kendimi tam anlatamamışım.Burada kilo almaktan kastım kas olarak kilo almak.yoksa tekrar kilo alıp göbek çıksın istemiyorum.2 ayda hiç kilo alamamam kas kazancım olmadığı anlamına mı gelir?

Sayfayı Paylaş