Bayanlar için antrenman programı?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Bodycikizz tarafından 16 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Bodycikizz

Bodycikizz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhaba
    İnternet erkekler için derya denizken kadınlara göre hiçbir program bulamadım. En azından nasıl çalışılması gerektiği hakkında araştırma yapmaya başlamıştım. Ama o kadar çok karışık geldi ki bana kas yapmak için verilen hareketler vücut inceltmek içinde verilmiş. Bir hocanın dediği öteki hocayla çelişiyor. Her neyse bu konuda çok cahil olduğumu söyliyim sadece.

21 yaşımdayım ve 47 kiloyum. Yaşam tarzıma bağlı olarak son 3 yılda olan kaslarımı da kaybettim ve bir sandalyeyi bile kaldıramicak kadar güçsüzleştim. Bacaklarım ve kalçam eskisi kadar olmasada kas var hala. Sadece kollarımı güçlendirmek omuzlarımı genişletmek ve kalça kası yapmak istiyorum. Tecrübeli arkadaşlarım ve yardım etmek isteyen hocalar olursa çok sevinirim.
    image.jpg image.jpg İstediğim vücut böyle. Fikir vermesi açısından koydum. Kolay olmadığını biliyorum idtediğim sonucu alana kadar 2 3 yıl çalışıcam zaten

2. yüzmeylçn

yüzmeylçn Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Bb.com da bayanlara yönelik profesyonel atletlerin bizzat uygulayarak gösterdiği antrenmanlar var bir göz atabilirsin

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş