Bayanim ve kilo vermek istiyorum

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve matilda tarafından 13 Nisan 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    Multipower Liquid L-Carnitine
    Vücuttaki istenmeyen yağların yakılmasını ve enerji şeklinde kullanıma sunulmasını sağlayarak kilo vermenizi sağlar. Sıvı
    L-Carnitine etkisini daha çabuk gösterir.

Gym Center Fiyatı : 74.000.000 TL / 74 YTL
    Multipower 25 ml x 20 Ampul xSipariş Formu
    -----------------------------------------------------------------------------------
    L-Carnitine Tablet
    Vücuttaki istenmeyen yağların yakılmasını ve enerji şeklinde kullanıma sunulmasını sağlayarak kilo vermenizi sağlar.

Gym Center Fiyatı : 65.000.000 TL / 65 YTL
    Kampanya Fiyatı : 58.000.000 TL / 58 YTL
    Ultimate Nutrition 1000 mg 30 Tablet / 500 mg 60 Tablet
    ----------------------------------------------------------------------------------
    şimdilik sana bukadarı yeter biraz araştırma yaparsan eminim daha ucuza da bulabilirsin ama zehir falan ne o öyle yazık sana

su bunu beğendi.
  2. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle sakin olun,panik olmayın...hedeflerinizi iyi belirlerseniz sonuç hüsran olmaz, dolayısıyla da motivasyonunuz düşmez...kendinizi kısa sürede zayıflamaya kilitlemeyin,bu makul bir hedef değil, sonunda yine kg alırsınız....vücüudunuzla savaş etmeyin, yenilirsiniz...
    madem paranız da yokmuş,şu aşamada hiçbirşeye para vermeyin...henüz destek kullanımı için erken...diette bir noktada kg verme yavaşlayacaktır, işte o noktada destek kullanmaya başlarsınız...bu noktayı da en iyi siz anlarsınız...sabırlı olun,bu iş sabır ve irade istiyor...hele hele amacınız yağ eritmekse...yağ eritmek sonuçta kilo vermektir ama kilo vermekten biraz daha farklıdır,biraz daha çetindir daha uzundur...kısa sürede verilen kilolar yağdan ziyade kas ve su olur,yani yağlarınız olduğu yerde durur,kaybolmaz...daha önce yazdıklarımı uygulamaya başlayın ilk etapta...başka doğru yolu yok...

3. matilda

matilda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    satis elemani
    Yer:
    istanbul
    En son 10 gün önce tartılmıştım sadece 329 gr verebilmişim :x sinir oluyorum. Ben plaja gitmek istiyorum... zamanında benimle çok alay ettiler en yakın arkadaşlarım bana su aygırı lakabını layık görmüşler yüzlerine güldüm ama hep küfür ettim içimden hepsine. 3 Senedir yazlığa gitmiyorum. Geçen senede yaz mevsiminin tamamımı İstanbulda geçirdim çok gıcıktı? Şeytan diyorki yak mangalı at içine 4 tane tavuk budunu aç Murat Kekiliyi bu akşam ölürüm ü dinleye dinleye ağla. :( Aç kalıyorum sporda yapıyorum daha ne yapayım? En ucuz ürün 1000 mg lik carnitine 30 tablet 60 milyon, 500 mg lik carnitine 60 tablet de 60 milyon daha ucuzunu bulamadım si biliyorsanız yazın benim para durumum nahoş. Ben carnitine i kaç mg kullanmalıyım? 1000 mg den fazla alsam ne olur 2000 mg alsam mesela zararı olurmu? yada 3000 mg alsam ve spor yapsam ne olur?

4. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    2 tablet (1000 mg) yeterli daha fazlasını ALMA !!! 1000 mglikten alacaksan 1 tablet kullan

su bunu beğendi.
  5. Ghaldszar

Ghaldszar Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir / Turkiye
    Eğer paran gercekten kısıtlıysa bence Carnitine hic para harcama. Cunku mucizevi bir sonuc bekliyorsun ama o sonucu Carnitin ile alamazsın.

Ac kalıyorum diyorsun. Eğer bunu yapıyorsan ve bu kadar zamanda bu kadar fark verebiliyorsan doğal olarak yaptığın diyetin yanlış olduğu ortada. Zayıflamak için ac kalman gerekmiyor. Kitaptan ogrenmeye laf etmissin tabii senin kararın saygı duyarım. Yazarlarına da laf etmissin ama umarım ki diyetisyenlik yapan yazarlar icin de aynı şeyi düşünmüyorsundur. Çünkü sana verdiğim ismin sahibi olan bayan çok hoş bir bayan ve gerçöekten mucize çözümlerini gördüm. Muhayene ücreti 100YTL diye biliyorum. Onu veremiyeceğine göre yazdığı kitapları bir incelesen bence fena olmaz. Benim arkadasım bu sayede gercekten aç kalmayarak 60 kilo verdi bir senede. Eğer inanmadığım biri olsa ismini vermezdim. Piyasada kitapları var bence bir incele derim.

6. matilda

matilda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    satis elemani
    Yer:
    istanbul
    Sizin benim için bir beslenme ve spor programı öneriniz yok. :( neden?

7. Ghaldszar

Ghaldszar Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir / Turkiye
    Açıkcası ben bir uzmana gorunmeden en azından bir uzman tarafından verilmemiş bir beslenme tablosunun tamamen karşısındayım. Biz her ne kadar bir şeyler biliyor cok okuyor olsak da bir doktor kadar derinlemesine bilemeyiz. Bu olayların değişkenleri çok. Kalkıp burada bir diyet verip sonradan senin başına bir şeyler gelmesini istemem. Kendi yaptıklarımız da kendi kendimize girdiğimiz risklerdir. O yüzden bir uzmana git ama yok olmuyorsa en azından isim yapmış bir uzmanın kitabını oku diyetini kullan bizim verdiğimizden daha sağlıklı olacaktır.

Spor konusuna gelince senin ana amacın zayıflamak hatta bunun için bitki ilacı bile kullanmayı göze aldığına göre spor ana amc değil. Sana pilates önerdim çünkü sen vücudunda belli sekil değişiklikleri olmasın istiyorsun. Bunun için de pilates cok uygundu ama kitap olaylarından vce opara sıkıntısından bahsetmişsin. O zaman koş bisiklete bin diyince de hayır diyorsun. Sonra da bana göre spor bulamadınız diyorsun. Eğer amacın gerçekten spor yapmaksa hangi sporu yaptığının çok bir önemi yok. KOşabilirsin yürüyebilirsin paten kayabilirsin vs. Yeterki bunlari her gün 1 saat boyunca yapman. Sokakta yapamıyor musun o zaman bir salona yazılabilirsin. Fİtness, squash, aerobic, pilates, step (tavsiyue etmem sadece bacakların kalınlaşır) bir uzakdoğu sporu hatta yoga bile yapabilirsin. Yok ben onlara para vermem diorsan o zman alırsın bir kaç aerobic videosu her sabah onu yaparsın. Yok o da olmaz dersen bence sen zaten spor istemiyorsun demektir.

Ama amac dediğim gibi sadece zayıflamak ise bunu aç kalmadan ve sporsuz da başarabilirsin. Bunu gazetelerde yazan hülya avşardiyeti, sibel can diyeti ile yapamazsın. Onlar tamamen yalan çünkü onlar genelde yağlarını aldırıyorlar. İsveç diyeti yaz diyeti gibi şok diyetlerle de yapamazsın hem aç kalır hem ızdırap çeker hem yağ olarak kilo veremez kas ve su verirsin ve bıraktığından daha çok alır ve sağlıgını da tehlikeye atarsın. MUzaffer Kuşhan veya Taylan Kümeli gibi bayağı isim yapmış diyetisyenlerin diyetlerini uygulayabilirsin. Orta vadede çok ince ve sağlıklı bir insan olabilirsin. Kolayca ve aç kalmadan.

Al sana bol bol tavsiye.

8. sven

sven Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Telif Ajansı, Tıbbi Yayıncılık
    Yer:
    Antalya
  9. matilda

matilda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    satis elemani
    Yer:
    istanbul
    Önce carnitine deneyeceğim. 500 mg weider 60 tablet i 45 milyona buldum. Sabah ve akşam spor öncesi 2 şer tablet olarak alacağım. 3 gün sonra alabiliyorum şu an param yok :roll: Bu yöntem işe yaramazsa Dinitrophenol kullanmaya başlayacağım. Bu madde saf olarak tarım ilacı değilmiş siyah bir poşette kaktüs ilacı olarak almıştım iyiki araştırmadan kullanmamışım, kaktüs için aldığımın içinde zehirde varmış, bunun güvenilir ve katkısız olanını bulmam gerekiyor bu konuda yardıma ihtiyacım olacak. Çok az miktarda Dinitrophenol kullanabilirim.

http://www.turkforum.dk/Forum/viewtopic.php?t=330 link için tşk. bu kadarını bilmiyordum.

Beslenme ve spor programı konusunda hala yardım bekliyorum.

10. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    DNP cok tehlikelidir, beynini "yakabilirsin" ve hayatin boyunca bitkisel hayati yasarsin, onu aklindan bile gecirme,

Beslenme programina gelince, ben sana yazarim yarin falan kusura bakma zamanim olmadi, yanliz bir hazir olacak 2 hafta önce bir diyetist özel olarak yazdi bir bayan arkadasa, yaklasik 350 kr 50 ytl aldi bunun icin, aslinda cok basit..

neyse bunu türkceye cevirir sana yazarim. iyi aksamlar sizlere..

11. sven

sven Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Antalya
    L-Carnitine den mucuze sonuçlar bekleme. Bence kilo vermende pek etkili olmayacaktır. Abartmamak şartıyla efedrin deniyebilirsin. Yalnız abartmama konusunda ciddiyim. Geçen sene İzmir'de 4 kişi öldü efedrin yüzünden.

12. Ghaldszar

Ghaldszar Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir / Turkiye
    DNP den vaz gec bence de. Kaş yapayım derken göz çıkarma.

Para durumun madem kotu L-Carnitinden de bence uzak dur. BEklediğin etkiyi göremeyeceksin.

Sven' in dediği gibi efedrin kullanabilirsin ama ben onu da tavsiye etmem. Dediği gibi ölümül sonuçlar doğurabiliyor. Ama DNP alcağına efedrin al daha iyi. En azından biraz daha zor ölürsün.
    Fakat ondan da durduk yerde mucizevi sonuçlar bekleme. Efedrinin yapacağı sadece sana enerji vermek. Eski efedrinli ilaclar zayıflamaya yarıyordu. Çünkü bu ilaçlar efedrin yanında bir çok maddeyi daha içeriyordu. Senin su anda bulabileceğin düz efedrindir ki bunun zayıflatması pek mümkün değil. Sadece vücuda giren oksijeni arttırdıgından yüksek enerji verecek. Yağ yakımını da kolaylaştıracak. Fakat bu enerjiyi kullanırsan zayıflarsın yoksa durduk yerde yağ yakımı zaten mümkün değil.

13. matilda

matilda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    satis elemani
    Yer:
    istanbul
    Son durum (Bu programa Çarşamba günü başlıyorum) : 6.00 da Kahvaltımı yapacağım 1000 mg 1 tablet carnitine ve 1 efedrin arsan alacağım. Bisiklet çalışmamı sabaha alıyorum. 7.00 10.30 saatleri arası bisiklete bineceğim. Öğlen hafif yemek yiyip gün boyu uyuyacağım. 17.00 da yemek yiyeceğim ve 1000 mg 1 tablet carnitine ve yarım tablet efedrin alacağım 18.00 20.35saatleri arasında step ve aerobik yapacağım.

Bugün eczaneye gittim efedrin arsan istediğimi söyledim. Eczacı o ilacı satmıyoruz onun artık yerine eksofed veriyoruz dedi. Tabiki almadım. Eksofed işime yararmı? Efedrin Arsan ı nasıl satın alabilirim?

14. MertSelcuk

MertSelcuk Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Matilda aç gezerek kilo veremezsin nokta ötesi yok [.]

15. sven

sven Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Antalya
    Eksofed işe yarar mı bilmiyorum? Bu arada ilacın etken bileşenleri pseudoefedrin hci ve guaifenesin. Artık bilgisi olan arkadaşlar cevap verir. Söylemeyi unutmuşum efedrinle birlikte 300mg kafein almalısın. Böylece daha kolay kilo verirsin. Efedrini yapacağın sportif aktivitelerden 30-40 dakika önce almalısın. Böylesi çok daha etkili. Bence sabahki egzersizinden 30-40 dakika önce 50mg efedrin(1 tablet yani) ve 300mg kafein ve akşamki egzersizinden önce yine aynısını tekrarlıycaksın. Yalnız bu efdrin işini kürünü kesinlikle abartma ve 1 aydan fazla kullanma. Zaten 1 ay sonra ilaçlar etkisini kaybediyor.

Birde genel bir soru sorayım. Daha önce söylediğim gibi İzmir'de efedrin yüzünden 4 kişi öldü ve bunların ikisini tanıyordum. Sizce bu iki kişi günde kaç mg efedrin alıyorlardı? Siz tahminlerde bulunun ben cevabı bir kaç gün sonra yazıcam...

16. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    sven merhaba dostum ölenler gençmiydi?
    cevap:5 veya 6 tablet diye düşünüyorum aman dostum sen uzak dur :shock:

17. sven

sven Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Antalya
    Evet gençlerdsi ve ikide çekirdekten yetişme sporcuydu. Yaşları ise 22 ve 24. Tahminler devam etsin...

18. matilda

matilda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    satis elemani
    Yer:
    istanbul
    ...açmış bakmış dolabı şekerde sanmış ilacı yemiş yemiş bitirmiş akşama sancı başlamış...

Efedrin Arsan vermiyorlar :( Alabilirsem sabah1, akşam yarım tablet kullanacağım. 15 gün sonra bırakacağım. Bu kadarcık ilaç insan öldürmez insanın canı çabuk çıkmıyor.

19. Ghaldszar

Ghaldszar Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir / Turkiye
    Aksam alırsan gece biraz zor uyursun.
    Artık sabaha kadar evi temizlersin sonra bir daha temizlersin sonra bir daha.

Sakın Unutma:
    8 saatten az uyunan uyku yağlandırır.

20. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    ;:::) Burada bazilari Gece hayatinda ayakta durmak icin bile kullaniyor ayni xtasy gibi :neutral:

Sven duyduguma üzüldüm..

Sven ben daha düsük zannediyorum, insandan insana fark vardir, amerikadada ölen cok bu ilactan dolayi.....

Sayfayı Paylaş