basen erir mi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Klyn tarafından 22 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    lütfen ısrarcı olmayınız. forum kurallarını okuyunuz.

2. sistem

sistem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sağlık sektörü
    Yer:
    Ankara
    Bende basen problemi yaşıyordum. Ne yaptıysam olmadı ama interval cardio ve azıcık diet yapmak herşeyi çözdü birde omuzlarımı geliştirdim böylece ikisi arasındaki farkı bayağı kapattım,şimdi herkez ne kadar fit göründüğüm söylüyor,tavsiye ederim..

3. logaritma

logaritma Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar. Basen sorunundan ben de muzdaripim. Göbeğimde de yağlanma var ancak basen sorunum beni daha çok rahatsız ediyor. Giyimde çok sıkıntı çekiyorum. Acaba bu sorun kemik yapısıyla ilgili olabilir mi? Belim biraz geniş gibi duruyor çünkü. açıkcası normal bir vüduda sahipmiyim bilmiyorum. Fikri olan var mı?

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Arkadaşlarında dediği gibi basen dediğin kısımdaki yağları yakmak istiyorsan diğer bölgelerde nasıl yapıyorsan yani bölgesel yağ yakımı olmadığı için bütün viücudda vererek ordanda azaldığını görüceksin ama bütün vücuddan verirken heryerden belli miktarda giderken orayı belirgin azalma görmemek ilk zamanlar sana işe yaramadığı fikrine gelmesin , yağ yakımı için en ideal benim gördüğüm cardiodur ve beslenme desteği(diyet).

5. logaritma

logaritma Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bir süredir rejim+egzersiz yapıyorum. Göbek yağlarım ve vücudumdaki diğer yağlar belirgin bir biçimde azaldı. Dediğin gibi gerçekten basen bölgem değişmemiş gibi duruyor. 4 buçuk aydır spor yapıyorum ilk aylarda beslenme konusuna hiç önem vermemiştim. Umarım yakında basenlerden de kilo verdiğimi görebilirim. :)

Sayfayı Paylaş