barbrothers

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gnnc144 tarafından 27 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gnnc144

gnnc144 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    iyi forumlar arkadaslar
    bir suredir bodybuilding ile uğraşıyordum ama nedense barfikse yönelmek istiyorum.1 aydır barfiks cekiyorum sanırım acemilik dönemini aştım hani 2-3 tane çekmek gibi.
    geniş ,düz,dar,ters,enseye(trapez için), ve ilk baslarda yapamadıgım ismini tam olarak bilmiyorum ama kolları geniş açarak yavaşca sağa ve sola gitme hareketini artık rahatca yapabiliyorum.
    istediğim moves up ve human fleg yapmak.sırt kaslarımın iyice geliştigini anlıyabiliyorum ama bunun için omuz kaslarımın daha mı iyi olması gerekir
    kısacası barbrothers gibi olmaya çalışıyorum , her zaman nerde görürsem barfiks çekiyorum,yorumlarınızı bekliyorum
    biceps 35.5 cm
    iyi gunler bar.png bar.png

2. fatalrhyme95

fatalrhyme95 Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    niğde
    sırtın gayet iyi gelismis . bende buna benzer bır konu acmıstım . bu sokaklarda barfiks ceken arkadaslar once body yapıp daha sonra buna gecıyorlarmıs . yani sen sadece barfiks cekerek hacim kazanamazsın. ama seviyorsan yap tabiki

3. gnnc144

gnnc144 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    bb yapıyordum ama bundan daha cok zevk alıyorum da ne tavsiye ediyorsunuz veya bi ara ara verip sonra bb e tekrar mı baslasam acaba 2 si bir çok yoruyorda

4. fatalrhyme95

fatalrhyme95 Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    niğde
    mantıklı olan once iyi beslenip bb ile vucut yapmak daha sonra definasyon icin yani kasları kaybetmeden yagları erıtmek ıcın barfıksle ugrasmak .

5. gnnc144

gnnc144 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    artık basladım barfikse dönüş yok :) , peki human fleg için ne tavsiye edersinz

6. fatalrhyme95

fatalrhyme95 Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    niğde
    onun için merkez bölgeni guclendırmen gerek aynı zamanda omuz ve kanatlarını bol bol dene yapmaya calıs .

Sayfayı Paylaş