Bana göre gainer

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gozgoz35 tarafından 31 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. gozgoz35

gozgoz35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar.Sizce bana göre en uygun gainer hangisi ?

Bu sporda yaklaşık 3.senem. Boyum 1.80 civarı yaş 20. 3 sene önce 49 kiloydum ve vg yapmaya karar verdim.salona başlar başlamaz hoca protein tozu almam gerektiğini söyledi.ben de araştırmadan etmeden hocadır bi bildiği vardır diyerekten aldım.hardline whey protein tozu aldırdı.eylülde bench press in boş barını (22.5kg) 12 defa kaldırıp indiremezken aralık civarında sağllı sollu 20kg takıyordum ve kilom da 55 civarıydı.ara tatil sonrası kaldığım ağırlığa girdim ve liflerimi ezdim.doktor 1 ay vg yapmamamı söyledi.ben de o salonu bırakıp başka bi yerde kick box a başladım.2 kuşak atladıktan sonra geçen senenin kasım ayı gibi yine vg ye döndüm.mayısa kadar aksatmadan sporumu yaptım.ara ara hardline gainer kullandım ve 62-63 kg lara kadar çıktım.yazın bazı sorunlarım vardı hiç yemek yemedim neredeyse,yaz okuluydu ramazandı derken 10 küsür kilo kaybettim.kurban bayramı civarı yine başladım bu spora 1 kutu hardline gainer 1 kutu multipower mass gainer + olimp kreatin(1aylık kür) bitirdim.şu an 63kiloyum.bana önerebileceğiniz gainer veya gainer + başka ürünler varsa tavsiyelerinize açığım.şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş