Bana antrenman planı yapın lütfen

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve onur can değirmenci tarafından 7 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. onur can değirmenci

onur can değirmenci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba arkadaşlar amatör yaptıgım futbolu bıraktım aşırı kilo aldım geçen yaz başında fitness başlayarak hayatımda bir dönüm noktası yarattım şu an 7.ci ayımdayım ve hayatıma birşey daha girdi besyoya hazırlanıyorum antrenmanları biraz ağır geliyor 7 aylık vg emeğimi de çöpe atmak istemiyorum yaptığımız antrenmanlarda kas kütlem eriyor bunu kesinlikle hissediyorum salonda yaptığım antrenman da ağır geliyor bu yuzden bana haftanın 2 3günü yapabıleceğim fazla ağır olmayan bir program tavsıye etme sansınız var mı?

CanBey bunu beğendi.
  2. onur can değirmenci

onur can değirmenci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
  3. CanBey

CanBey Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    konya-istanbul
    1 beslenmeni düşürme gerkirse suplement kullan
    2 uykunu günde 7.5 in altına düşürme
    3 bölgesel değilde tüm vücut antremanı yapabilirsin 1 git 2 dinlen şekilde ama antremnları boşlayarak deil ciddi yap yada bölgesel 3 günlük proğram alıp 2 offday 1 antreman günü yapabilirsin etkisi olucaktır . bol şans :)

onur can değirmenci bunu beğendi.
  4. onur can değirmenci

onur can değirmenci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Şu an 2 off 1 antreman yapıyorum tüm vücut çalışmak istiyorum ne yapsam bilemiyorum iki haftadır düzenli uyuyorum bir tek dün uyumadım bu gün de pert oldum o yüzden şu an bcaa ve glutamine kullanıyorum antremanlardan önce creatine ve l carnitin alacam param olursa whey de almayı düşünüyorum çünkü gerçekten supplemente ihtiyacım olduğunu düşünüyorum

5. CanBey

CanBey Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    konya-istanbul
    whey i aksatma bnm bi başlığımda yeni açtm adaptasyon proğramım yazıyo onu ullanabilirsin arada leg extractionu squatla deiştir

6. onur can değirmenci

onur can değirmenci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Tamam okuyacağım

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. rd2a

rd2a Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş