Bana Şans Dileyin :)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Rom tarafından 5 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Rom

Rom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkdaşlar.

2 ay önceye kadar 112 kg idim 2 aylık diyet sonucunda 100 kg ye düştüm. (belki 99 seviyesine inmişimdir daha tartılmadım)

4 sen önce 75-80 arası değişen bir kilom. Düzenli bir Spor hayatım vardı... Ne olduysa oldu 30 kg den fazlasını aldım...

Ve yeniden spor yapmaya ve sağlıklı yaşamaya karar verdim. Bana şans dileyin ve Tavsiyelerinizi eksik etmeyin...

Ayrıca Cardio yaparken çok sıkılıyorum ve bu beni salondan soğutuyor... Cardiyo yapmadan olmayacağınıda biliyorum... Bunu nasıl eğlenceli bir hale getirebilirim paylaşırsanız çok sevinirim.

Saygılarımla....

2. zrb20

zrb20 Üye

Beğenileri:
    219
    Ödül Puanları:
    53
    kardiyo zor geldiyse. uygun bir beslenme ile ağırlık çalışarak da kilo verebilirsin. Ama kesinlikle beslenmene dikkat edeceksin. ağırlıktan önce 10-15 dakika ısınıp ardından temel hareketleri süperset halinde yapabilirsin.idmandan sonrada yağ yakımını hissedeceksin..kilo vermek su ve kas kütlesinden de kaybı ihtiva eden daha kaba bir kavramdır.verdiğimiz kilonun büyük çoğunluğunun yağ olmasını istiyorsak. uygun beslenme ve ağırlık antremanları ile başarılabileceğini sanıyorum.

Rom bunu beğendi.
  3. Rom

Rom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Zaten bir spor geçmişim var... Günde 3 öğün 2 öğünü pre net adlı bir ürün olmak üzere kullanıyorum... 1 öğünde ne istersem yiyebiliyorum tabi ben genede fast food ve fazla karbonhidrattan uzak duruyorum... Şekerdi tatlıydı falan zaten sevmezdim şimdi hiç yemiyorum... içecek olarak da ayran çay kahve tüketiyorum günde de 3lt su içiyorum...

Kardio zor değilde sıkıcı benim için... Ve ayrıca koşarken sağ bacağımın kaval kemiğinde dayanılmaz bir yanma oluyor... Evime bir koşu bandı alsam salonda sadece ağırlık çalışsam bir faydasını görürmüyüm diye merak ediyorum...

Edit:

Bu arada 2 haftada 1 ürünü satın aldığım yerde ölçüm yaptırıyorum... KAs kaybım neredeyse yok yağdan ve ödemden gitmiş kilolar...

Son düzenleme: 6 Eylül 2012
  4. tero

tero Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    sana şans diliyorum

Rom bunu beğendi.
  5. brhmcr

brhmcr Guest

Benim tavsiyem beslenme, yag yakimi bolumleri sabit basliklarini muhakkak okuman.

6. Rom

Rom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Okuyorum zaten siteyi hatmetmeme çok az kaldı... :)

7. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Öncelikle bol şans, kardiyo yaparken müzik dinle seni motive edicek hoşuna giden gaza getirecek müzikler, ve ilerde sahip olacağın vücudunun hayalini kur , kendin için yaptığını unutma :)

Rom bunu beğendi.
  8. rund3v1l

rund3v1l Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Erzurum
  9. Rom

Rom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Çok teşekküt ederim link için...

Şöyle bir çözüm ürettim kendi kendime ve bir koşu bandı sipariş ettim... Salonda ağırlık antremanından sonra 10-20 dk bir cardio ve birde evde yapmak üzere bir cardio programı rica edicem salondaki hocadan...

Sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nedir acaba?

Sayfayı Paylaş