Baldır ve Popo Eritme Hareketleri

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ongbak96 tarafından 27 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ongbak96

ongbak96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    selamun aleyküm. abilerim ablalarım 17 yaşımdayım. boyum 178 cm kilom 70. 1 sene fitness yaptım. vücudumun belden üstü tam istediğim gibi güzel ama belden aşağısı kötü

popom çok yağlı ve büyük. baldırlarım yağlı ve kalın. çok rahatsız oluyorum. spor salonuna gidicek maddi durumum yok evde çalışarak baldır ve popo bölgemi eritmek istiyorum

Evde Basen Eritme Hareketleri | Vücut Geliştirme | Evde Vücut Geliştirme Hareketleri

evde yapacağım bu hareketler baldır ve popo mu eritir mi?ordaki bütün hareketleri yapıyım mı? ve yememe dikkat edersem kaç ayda eritirim.

cevaplayana şimdiden teşekkür ederim

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Öncelikle aynı konudan 2 tane açman konu kirliliği , öyle her sitenin basen eritme şeylerine inanma , cardio ile daha verim alırsın.Bölgel yağ yakımı diye birşey yoktur.Cardio yaparsın vücudunun her yerinden yağ yakımı olur.Böylece basenlerdede incelme görülür.
    Cardio : İp atlama , Koşu , Yürüyüş , Bisiklet vbz.

3. ongbak96

ongbak96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    cevabın için teşekkür ederim. konuyu nereye açıcam bilemedim onun için 2 kere açtım.

koşu imkanım yok ama okula giderken gelirken günde toplam 40 dk yürüyorum. evde cardio aletide yok. onun için evde nasıl eritirim araştırıyorum.

sizin öneriniz var mı evde nasıl eritirim baldır ve popo bölgemi?

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Evde yabancıların oluşturduğu p90x-shaunt-instany gibi programları pcnize indirip , ister sadece cardio formatındaki videolarını kullanırsınız ister tüm programı böylece hedefinize ulaşırsınız.İnstany tam bir cardio programı.

5. ongbak96

ongbak96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    çok teşekkür ederim inşallah hedefime ulaşırım. bakıcam hemen programa

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:43 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:36 ----------

önerilere açığım lütfen yardım edin

6. ongbak96

ongbak96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    abilerim güncel

Sayfayı Paylaş