Bacakta yağlanma

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Batuhan Erdemir tarafından 21 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Batuhan Erdemir

Batuhan Erdemir Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay / İskenderun
    bacak çalışmadan bacaktaki yağlanmayı nasıl önleyebilirim yani bacağımdaki yağ artıp kas azalıyor çlaışmadığımda bunu önüne yürüyüşle filan geçebilir miyim bide evde program hazırlamam da yardımcı olabilicek var mı

2. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Bolgesel yaglanmayi engelleyemezsin. Yaglarin depolanacagi yerlere vucut kendisi karar verir. Bu senin genetik kodlarinda yazilidir.

Ancak vucudunun yag depolamasini engelleyebilir yada depolanan yaglarin enerji olarak kullanilmasini saglayabilirsin.

Bunun icin de enerjinim harcanacagi bir aktivite yapmalisin. Yuruyus de bunlardan biri.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Batuhan Erdemir

Batuhan Erdemir Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay / İskenderun
    Peki bu yapıcağım aktivite mesela yürüyüş karın ve göğüs bölgemdeki yağları eritmemde de yardımcı olur değil mi

4. CiCiS

CiCiS Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Türkiye / Antalya
    Ben Göbek Sarkması veya Bacak Basenlerine Karşı Gece Yatarken Sitreç Sarıp Uyuyorum Terle Atıyorum ve İncelme Oldu Çok Faydasını Gördüm Ama Sitreçi Çok Sıkmamaya Özen Gösterin:)

5. Kardanadam88

Kardanadam88 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    Istanbul
    Bu yöntemle sadece suyu atabilirsin ki çok birşey fayda etmez. Düzgün beslenerek ve kardiyo ile yağlarından kurtulabilirsin. Bacak çalışmanın da yağlanmayı azaltmada faydası olur , büyük kas gurubu olduğu için kas kütleni arttırır ve günlük metobalizma hınızı yükseltir ve hatta göğüs ve göbeğinde ki yağlanmayı bile azaltır. Öncelik beslenme sonra spor ve kardiyo... Salona gitmiyorsan rampa yukarı yürü yada merdiven in çık çeşitli squat haraketleri ekle kardiyona

Sayfayı Paylaş