Bacaklarım ve Kalçam Çok Kalın

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kasılamayanadam tarafından 17 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kasılamayanadam

kasılamayanadam Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Selamun aleyküm arkadaşlar.
    Yaşım 17 boy 170 kilo 55 erkeğim. Bacaklarım basenim ve kalçam çok kalın görünüyor vücuduma oranla belimde yağ yok popomda küçük ama kalçam basenlerim çok büyük duruyor. Squat hareketleri denedim, yürüyüş denedim, koşu denedim, kondisyon bisikleti denedim fakat pek bir incelme olmadı hala yağ varmış gibi yumuşak bacaklarım ve sol bacağımın üst kısmında bir hafif girinti var çok az bir çukur gibi sağ bacağımda yok. Acaba ödem felan olabilirmi vicudum su tutuyor olabilirmi? Başka forumlarda yazdımda testosteron ve östrojenine baktır dediler sizcede baktırmalı mıyım? Bu arada parmak ucunda yürüyorum istemeden küçüklükten alışılagelmiş bir şey bırakamıyorum ondanda olabilir mi kalça kalınlığı? Cevaplarsanız mutlu olurum sağlıkla ve sporla kalın...

Son düzenleme: 17 Mart 2016
  2. Dizzzy

Dizzzy Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Su değilde vücudunun bazı bölgeleri yağ tutuyor olabilir yağ tutmakla su tutmak ayrı şeyler

3. kasılamayanadam

kasılamayanadam Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    abi tek kalçam yağ tutuyor ise ne yapmam lazım bi önerin varmı

4. Dizzzy

Dizzzy Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Sıkı diyet ve sıkı antrenmanla bunun üstesinden gelirsin spor salonuna yazılıp kardiyo yaparak twist basen pedalı,uzay,bisiklet gibi haretketlerle ve ağırlık bacak antrenmanına yüklenirse bunun değişeceğini düşünüyorum

kasılamayanadam bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş