Başlayalı bir ay oldu beslenmem doğrumu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Psikospor tarafından 9 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Psikospor

Psikospor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    S.a spora başlayalı 1 ay oldu ben bariz bi gelişme görüyorum boyum:174 kilom:79 başlarken vücudumdaki yağ oranı %20 civarı idi.Bunu düşürmem gerektiğini biliyorum salondaki hocam 1 yılda %12 civarına indirirsin dedi ama bu bana yalan gibi geldi 2 ayda yapanları gördüm.Beslenme programım:
    Kahvaltı:100 gr yulaf ezmesi+1 bardak süt 100 gr lor peyniri
    Spor öncesi:100 gr makarna+150 gr tavuk+salata
    Spor sonrası:1 muz+1 ölcek protein
    Akşam(yani saat 18.30-19.00):1 bardak haşlanmış bulgur+200 gr tavuk+salata
    Antremanım:4 gün ağırlık antremanı yapıoyrum 3 gün cardio(cardionun birini ağırlık antremanı ardına yapıyom) PAzar günleri yatış Sizce nasıl toparlarmıyım.Eksik yanlış varmı?
    http://imageshack.com/a/img921/8358/Us4aW7.jpg buda daha iyi değerlendirmeniz için

2. vocotcucocuk

vocotcucocuk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ben pek bilgili değilim aynı başlamış sayılırız fakat 1 ay için protein desteği almak doğru mu bilemedim. Tavuk gramı az geldi bana. Ben her öğünde 300 gr tavuk yiyorum. Aslına bakarsan programımız çok benzer :) Ben sabah lor peyniri tüketmiyorum 2 yumurta beyazı yiyorum. Bir de makarna yerine pilav yiyorum.

3. Psikospor

Psikospor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Protein desteğini bi hoca arkadaşım önerdi bu beslenme programını da o verdi aslinda bu beslenme programıyla yapalı 1 hafta oldu tam 1 ay olduğunda bi ölçüm yaptırıp gelişmeyi inceliycem ona göre devam yada değiştircem

Sayfayı Paylaş