Bırakma noktasına geldim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve smail41 tarafından 8 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. smail41

smail41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yaklaşık 4 aydır vücut geliştirme ile uğraşıyorum bu kısa sürede hem hocam hem çevremdekiler iyi gelişme kaydettiğimi söylediler fakat araya giren 10 günlük bayram tatilinden sonra kendimde bi gerileme gördüm özellikle biceps kaslarim daha yumuşak bi hal almışlar dünde hocam sen zayifladin diyince benim moralim iyice bozuldu antremanı yarıda bırakıp çıktım neden böyle oldu bilmiyorum beslenme fazla aksatmadım bu arada ağırlıklardada bi düşüş oldu tabi kendimi toparlaya bilirmiyim bilmiyorum bu sporda çok hevesliydim hocam kendisi bile çok taktir etti beni ama suan çok moralim bozuldu sanki 4 ay boşuna gitmişim gibiyim bırakma noktasına bile geldim. Buraya yazıp içimi dökmek istedim ve bu işte çok daha iyi olanlardan tavsiye bekliyorum teşekkür ederim.

2. VVISA

VVISA Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Tezgahtar
    Yer:
    Antalya
    Bu işte yeniyim ama hangi profesyonelin yazısını okursanız okuyun bu iş sabır işi diyorlar yani 4 ay 5 ay bunları düşünmemen lazım... Bence yaptığına devam etmelisin - 4 ay vucudunu alıştırdıktan sonra bırakmak tamamen vakit ve emek kaybı olur bence.

3. Flynn

Flynn Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Şu an benim de 15 gün oldu ara vereli. Cidden omuzlarım falan sönmüş gibi hissediyorum. Beslenme desen zaten öğrenci evindeyim rezalet bir hal aldı. Ya tamam ya devam diyeceğim ama geri toparlamak zor olan kısım. Cidden çok nankör bir spor bu.

4. VVISA

VVISA Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Tezgahtar
    Yer:
    Antalya
    Spor nankör değil hocam... Öğrenci evi vb... bahane bunlar. Lafımı esirgemiyorum k.bakma ama ben sabah 8'den gece 12:30'a kadar çalışıyorum tatil günümde yok ... Bu yoğunlukta bile zaman yaratabiliyorum iş yerinde ne yiyebilrsin? En azından evde olmaya vaktin var - zor değil yumurta haşlamak omlet yapmak -- tavuk haşlamak ...Ben evde hazırlayıp diyetime bu yoğunlukta uyabiliyorum. Sen niye yapamayasın?

5. Flynn

Flynn Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    750tl kira ödüyorum dostum, besin için para yok o yüzden öğrenci evi zor dedim :)

6. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Sabredip devam edin ucuz protein kaynaklarına yonelin haftada 2 günlük bir splite düşebilirsiniz ayrica yüksek karbonhidrat yada seker tuketimi yaptiysaniz bu da vücutta su tutumuna sebebiyet verebilir sabirli olun ve devam edin lütfen

Unutmayin kimse başarı merdivenlerini elleri cebinde yurumemistir

7. ekremdrms

ekremdrms Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben 2 gün spora gitmeyince kendimi psikolojikmen kas kaybına uğramış hissediyorum. Acaba sende de böyle bişe olabilir mi ?

8. smail41

smail41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Aynen öyle oluyor salon pazar ve pazartesileri kapalı o günler sanki sönmüşum gibi oluyo acaba vücut yapısından mi kaynaklanıyor bilmiyorum bazıları 2 ay ara verdim diyo Vücutlarına bakıyorum hala diri ben 2 ay ara versem eski halime dönerim herhalde :)

Sayfayı Paylaş