askerde vucut gelistirme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve playbecks tarafından 20 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. playbecks

playbecks Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Trabzon
    Merhaba,
    Su anda vatani gorevimi yapmaktayim erzincanda.3 senedir v.g ile ilgileniyorum.boyum 1.89 kilom su an 80.acemi birlik ve usta birlik dahil olmak uzere su ana kadar 7 kilo verdim.askere gelmeden 87 kilo idim.haliyle vucudumda coktu.fakat simdi imkanlara kavustum.5 kiloluk gaspari gainer aldim.haftada 5 gun duzenli calismaya basladim.takdir edersiniz ki beslenmem yetersiz onun icin benim sorum acaba baska suplement destegine mi ihtiyacim olur yoksa gainer in olcegini mi artirmaliyim?
    Suan sadece idmandan sonra 1 olcek sutle kullaniyorum.
    Not:(20 kiloluk artirilabilir damble setim var,antrenman programi hakkinda herhangi bir sikntm yok)
    Beslenme konusunda yardimci olursaniz cok sevinirim.
    Tesekkurler.

2. playbecks

playbecks Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Trabzon
    merhaba yardımcı olabilecek kimse yok mu?

3. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    hocam beslenme konusunda askerlik yapmadigim icin tam bilgi veremem fakat sunu soyleyebilirim gainerlar yuksek karbonhidrat icerdikleri icin kazanacagin kilo icinde yag da olacaktir muhtemelen.whey kullanarak,gainer i kisarak yaglanmadan da alabilirsin fakat bu sefer de gunluk ogunlerin yetersiz gelecek. bahsettigine gore gun icinde dogal kaynaklardan alacagin protein miktari yeterli degil. benim fikrimi sorarsan en mantiklisi gun icinde karb ve protein olarak verilenle idare etmen. idmandan hemen once ve sonra da gainer kullanirsin boylece kutle kazanirsin.

Sayfayı Paylaş