ANTRENMAN

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve HsynTR tarafından 14 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. HsynTR

HsynTR Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kayseri
    Fitness'a başlıyalı 2 hafta oldu,evde daha önceden çalışmışlığım var 6-7ay civarı...Antrenman programı yaptım kendime 15yaşında 1.75 boyunda 50 kiloyum sizden istediğim Antrenman programıma bakıp ekliceğiniz bişiy varmı tavsiye edeceğiniz ona bakmanızı istiyorum ve her gün bütün vücut içinmi çalışmalıyım yoksa bi gün sırt bi gün gögüs gibimi eğer öyleyse nasıl ayarlamalıyım ? 4gün gidiyorum spora haftada ve Boy kısaltıcı hareketler yapmak istemiyorum leg press ve squat gibi onları eklemezseniz iyi olur boyumun uzamasını engelliyecek hareketleri.Birde bench press engel olurmu?

Antrenman programım 4x10 şeklindedir.(bacak antrenmanlarını 4x20 şeklinde yapıyorum)
    Biceps curl 15kg
    Seated chest press machine 15 kg
    pectorel machine 20kg
    high pectorel fly 15kg
    leg curl 25kg
    leg extension 30kg
    triceps 25kg
    seated shoulders 10kg
    seated row machine 20kg
    Lat puldown machine 25kg

Nasıl çalışıyorum derseniz 1set bacak 1set omuz,kol vs yapıyorum farklı kasları çalıştırıyorum yani dinlenmiyorum öyle pek her set başı ama farklı kaslar çalıştırılabilir dinlenmeden diye duymuştum böyle yapmamın nedeni vaktim biraz kısıtlı.

Salonda 150 mekik,10 dk koşu[5dk 8m/h 5dk/12km/h

ve ardından 5Dk boks çalışıyorum ve bi kaç dakika boyum uzasın diye barfiks e asılıyorum.

Sizce napmalıyım?Gün güne bölmelimiyim ve Antrenman programına eklememi istediğiniz boy uzamamı engellemeyecek hareket varmı ?

2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    Boy uzamasini engelleyecek hareket diye bir sey yok.

Sayfayı Paylaş