antrenman olusturmak icin yardim ariyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Candot tarafından 23 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Candot

Candot Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Merhabalar, daha once sadece okuyucuydum fakat artik sorularima birebir cevap almak icin foruma girdim. Soruna girecek olursam, internette programlari kurcaliyordum. Dogan vucut programini gordum ve sitenin bolunmus programlara karsi bakis acisini. Bana mantikli geldi haftada 3 gun tum vucut calisin diyor. Ekto mezo arasiyim, hacim ve kilo olarak istedigim yerde degilim, e daha ne iste kullan programi diyeceksiniz. Ama soyle bir sorun var, ben bir yili askin suredir bb ile ugrasiyorum. Kuvvet olarak istedigim yerdeyim. Benchte, squatta ve deadliftte vucut agirligimi kaldirabiliyorum bu da su sikintiyi doguruyor, atiyorum ptesi bench yaptim ama yuksek agirlikla yapicam, kastaki ve sinirdeki yipranma carsambaya kadar onarilir mi? Eger olmuyorsa kendimi geriletmis olucam. Vucut tipimden dolayi buyuk hayallerim yok, durumumu benimsedim fakat calismamin da artik meyvesini ufaktan yemek istiyorum. Yardim etsin bilgili arkadaslar lutfen. Gunlere bolmeli miyim yoksa 3 gun tum vucut mu yapmaliyim?

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Bunu ancak deneyerek görebilirsin. Birkaç hafta programı dene, eğer aşırı yorgunluk olursa alt/üst, itme/çekme, itme/çekme/bacak gibi splitler deneyebilirsin.

3. Candot

Candot Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Tesekkurler

Sayfayı Paylaş