Antreman Programım

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve temogra tarafından 22 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. temogra

temogra Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    sigorta
    Yer:
    istanbul
    Merhabalar, yeni antreman programım hakkında siz arkadaslarım saygı duydugum hocalarımın fikirlerini rica ederim. 15 ayım BB bitti. ilk 6 ay mevcut salondaki programı, 9 ayda bodybuilding.com sitsindeki Kris Gethin 12 Haftalık programını yaptm. Daha sonraki araştırmalarımda Rob İdman sistemini okudum. 2 haftalık deneme süresinden sonra bu programın yapıma ve düşüncelerime hitap ettiğine karar verdim. programım 9 haftalık eğer başarıyı yakaladığımı dusunursem her 9 haftada bir başa döneceğim. Hareketler Kris Gethin 12 Haftalık programından (sırası dahil)alınmıştır. Tüm hareketler ise Rob İdman Sistemine göre yapılacaktır.Bu günde ölçülerimi aldım ve 2 hafta yada ayda bir gelişimimi buraya yazacağim.Şimdiden saygılarımı sunar iyi akşamlar dilerim.

Ekli Dosyalar:

2. temogra

temogra Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    sigorta
    Yer:
    istanbul
    fikir beyan edebilecek kimse yok ise, site yönetiminden ricam, gereksiz konu kirliliği olmaması için silinmesini rica ederim. saygılar.

3. kralonur

kralonur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abi anlaşılan bu konuda tecrübelisin 2 çift 8 kglik dambılım var boy 1.85 kilo 83.5 yağ oranım 11.8 bana evde 4 gün uygulayacağım kas kitlesini artıracağım bi proğram yazarmısınbench_O

Sayfayı Paylaş