Antreaman Önerileri

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve sepultura tarafından 17 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sepultura

sepultura Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar arkadaşlar,26 yaşındayım 4 aydır vücut geliştirme yapıyorum son 2 aydırda takviye almaya başladım gittiğim spor salonunda durum şöyle;parayı verde ne yaparsan yap tam 4 aydır aynı programı çalışıyorum ilk başlarda biraz faydasını gördüm fakat son 1 buçuk aydır sanki bir işe yaramıyor gibi hem kas kütlemi arttırıp hemde yağlarımı yakabileceğim bir program arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim beslenme konusundada yardımlarınızı bekliyorum...

2. nitrococuk

nitrococuk Üye

Beğenileri:
    447
    Ödül Puanları:
    0
    Sepultura ! adamım ,

* Programını değiştirmeyi neden denemiyorsun ? 4 aydır sadece bu forumu takip etsen bile bir şeyler kapmış olmalısın.

* Hem kas kazanıp hem yağ yakmak çok uzun zaman alan bir süreçtir. Bunun yerine yavaş kilo alarak (clean bulking) kas kütleni arttırmayı seç. Yeni olduğun için kilo alırken yağ oranının azalması gibi ilginç avantajlardan yararlanabilirsin. Kilo vermeyi deneme, çünkü yağ kaybetsen bile kas kütleni arttıramayacaksındır.

* Tıpkı antrenman gibi beslenme de bireye özel bir konu. Forumdaki beslenme başlıklarını oku, izleyeceğin yolu az çok öğrenirsin. Onlar dışında bir sorun varsa yardımcı olmaya çalışırım.

Sayfayı Paylaş