Antalyada Spor Salonu önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Se®can tarafından 20 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Se®can

Se®can Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar, konunun yeri burasımı değilmi bilmiyorum mevcut olan spor salonu tanıtımı bölümüne göz gezdirdim fakat bana uygun bir salon bulamadım affınıza sığınarak konuyu buraya açıyorum eğer yanlış yere açtıysam gerekli yere taşıyın lütfen. Şimdiden teşekkür ederim gelelim konuya..

Uzun zamandır spor salonuna yazılmak istiyordum fakat bir türlü cesaret edemiyordum. boy 1.67 kilo 75 yaş 19 baya yağlı bir vucudum var ( obez değilim :lol:) fit bir görünüme sahip olmak istiyorum. Yağ seviyesini normale indirdikten sonra bodye başlayabilirim. Antalya/Merkez de başında antranör/hoca olan deneyimli kişilerin oldugu bir salona ihtiyacım var. Öğrenciyim fiyat cep yakmicak ortalama bütçem 60/70tl zahmet edipte okuyanlara teşekkür ederim.

2. DeaqLe

DeaqLe Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Artvin
    Antalya Spor Salonları bölümünü incele .

3. Se®can

Se®can Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    DeaqLe sanırım mesajımın ilk kısmını tam okumadın. Zaten oraları inceledim bana uygun bir salon bulamadım.

Az önce başka bir forumda Akdeniz üniversitesini önerdiler. 3 aylığı 100tlymiş varmı giden?

4. DeaqLe

DeaqLe Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Artvin
    JimRaynor arkadaşımız Antalya Spor Salonları bölümüyle ilgileniyor.İstersen ona ulaş yardımcı olabilir.

5. narses

narses Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Antalya
    uygun neresi var

Sayfayı Paylaş