Alt karin yaglari hakkinda

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve fortyone tarafından 16 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. fortyone

fortyone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar ,
    Arkadaslar ben bu spor isine yeni baslamis biriyim,evde yaparak bir yere kadar geldim merak ettiklerimi sormak istiyorum :

Oncelikle suan ki durumumdan bahsedeyim ki ona gore onerilerinizi alayim ;

20 yasindayim 174cm boy ve 60 kiloyum.
    Hafta ici is yuzunden sadece aksamlari calisiyorum ;
    50*6 = 300 Mekik
    30*10 = 300 Kol (5 kiloluk agirlikla)
    150 = omuzlar (5 kiloluk agirlikla)
    2,5 km yuruyus + 5 km tempolu kosu

Genel olarak minumum yaptigi spor bu,hafta sonlari bu sayilar iki katina cikiyor.

Karin kaslarim belirginlesti fakat karnimi salinca sanki gobegim varmis gibi duruyor sanirim alt karin yaglarindan dolayi , bunu forumda arastirdim fakat kesin bir cozum goremedim ?

bu sorun beni cok rahatsiz ediyor ve bundan dolayi 4 kilo verdim sirf ot yiyerek ama cozum olmadi , gobegim gogusmu geciyor salinca...

ne yapmam gerek acaba ?

ve bir sorum daha olacak neler yemeliyim neler yememeliyim (et,yumurta,seker,kuruyemis,sebze meyve,yag) ?

eger yanlis bir konu yada yanlis yere actiysam k.bakmayim acemiyim :)

Son düzenleme: 16 Haziran 2011
  2. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Forumda fazla sayıda diyet örnekleri var ve bunlar detaylı şekilde açıklanmış durumda. Bu örnek programları kendi vücut ölçülerin ve metabolizmana göre şekillendirip devamlı hale sokarak verim alabilirsin.

Kuru bir mide istiyorsan sürekli ve emek isteyen içeriği besleyici diyetlere mecbursun. Bu örneklerin kesin bir formu olduğunu sanmıyorum, deneyerek göreceksin.

Sayfayı Paylaş