akreptr14 37 kiloyum acl bakrmisniz

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve akreptr14 tarafından 1 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. akreptr14

akreptr14 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Meraba abilerm ben 1hafta once bodye yazldim dahabonce evde yapiodm ve tartildiimda 37 kilo ciktim artik 3ogun yemeye calisiorum ne yapmalyim arkadaslarmda orendi olcen olm diolar 16 yasndaym ve 1.62 boy

Ekli Dosyalar:

2. Ultimate34

Ultimate34 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Abisi çok zayıfsın salonda duzenli çalış ve gunde 3 - 4 oğun bol bol ye. Ekmek süt et yumurta sıcak ev yemekleri bolca ye. Ve bitane kilo aldırıcı toz al 5 kilo hardline kovadan. 18 yaşına doğru super olursun

3. TheKing

TheKing Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    37 kilo normal değil, hormon testi yaptirmani öneririm

4. khrmn25

khrmn25 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    dostum bi doktora gorunsen iyi olur hormon testi diyolar ondan yaptır bide boyunda 16 yas icin kısa gibi geldi bana testten bise cıkmazsa kilo almaya yonelik beslenme programı bul ve kilo aldırıcı kullan gainer mesela.

5. WX

WX Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    denizli
    bence senin yaşın boyun ve kilon açısından profesyonel bi hocanın görüşünü alman senin için daha iyi olur buradan alacağın tavsiyeler gelişmeni olumuz etkileyebilir en az 2. kademe sertifikası olan bir hoca bulup onunla çalışmanı tavsiye ederim.

6. akreptr14

akreptr14 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Hardline mi nedr abi kac paradir o bnm ole imkanim yok bakalim bi ay sonra yazicam buraya kilomu hormon testini sanrm hastanede yapiopar demi bide ne saglior bu hormon testi

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:57 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:53 ----------

Param olsa coktan alicam hardline falan ama ben kucukken gtmstm bnden 6 tup kan almislardi bsy cikmamisti geliism bozukluu falan yok demislerdi bu arada salona 80tl veriorm acaba bi umut kilo alrm die hocada pek ilgilenmio meraba meraba

7. WX

WX Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    denizli
    1. si bu olayı sakın takıntı yapma takıntı yapman zaten seni olumsuz etkileyecektir bende 16 yaşında çok kısaydım 19 yaşinda 1.70 civarında boyum vardı sakalım felan yoktu çocuk gibiydim 19 yaşından sonra boy attım şu an 21 yaşındayım boyum 1.81 sakalı kesmekten bıktım yani dert etme aceleyle sana her söyleneni deneme yaşın ufak daha sporunu yap yemeğini düzgün ye yeter sana ama deminde dediğim gibi hocası düzgün olan bir salona yazıl.

8. akreptr14

akreptr14 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Tamam abi sağolun hepiniz ben boyumu be kilomu fala onemsemiodum ama 37duunca sasirdim en azndan 42 falan bekliodum bu arada.bench prese kendi agirliimda girebiliorm .d.d.d

9. Ultimate34

Ultimate34 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Hardline çok para değil 150 200 arası biseydi 5 kiloluk kova onu mutlaka almalısın. O senin kemik gelişiminide destekler hem. 80tl hem çok hemde hoca ilgisizse bırak. Evde kndin elndn gldği kdr yap brfks snav mekik dumbel fln ve bol ye bide hardline pro gaineri al 6 ay snra toparlarsın kendini sen dediklerimi yap yeter tamam abisi

10. akreptr14

akreptr14 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    tmm abi hepiniz cok saolun :)))))

11. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    - 6 aylık gelişimden önce foto eklemek kurallar gereği yasaktır.
    - Başlıkta kullanıcı adının geçmesi zorunludur

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Elinizdeki resimler ve bilgiler baslik acmaya yetmiyor ise fotograflarinizi tek resimler basliginda degerlendirebiliriniz.

Snap-Shots..(Tek Resimler) - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş