akşamları kuruyemiş

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Gloriousglor tarafından 29 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Gloriousglor

Gloriousglor Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    selamlar arkadaşlar. akşamları çayın yanına bir avuç kadar karışık sarı leblebi, kuru üzüm, kuru incir yesem bi zararı olur mu? yağ yapar mı?

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    leblebiden bir avuç , kuru üzümden bir avuç , kuru incirden bir avuç ise fazla geldi bana ama hepsi karışık bir avuç içindeyse yiyebilirsin tabi.Yedikten sonra hemen uyuyorsan karnında öğütülmesine izin vermiyorsan direk yağ olarak gider.

3. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bunlara takılma kardesım ye bır avuc kadar bır sey olmaz.. benım hocada dıete abur cabur yerıne aksama kuruyemıs turu seyler yııebılırsın demıstı

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Yiyipte havaya gidiyor diye mi düşünüyorsun acaba ardaaaaa yediği kuruyemişin belli bir kalorisi var gramına göre hergün alırsa o kaloriyi definasyon için çabalıyorsa ilerlemesinde birazcık yavaşlamaya sebebiyet olabilir.

5. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    SiR_Arawn@ Bunları hesabına girersen hasta olursun o su kadar kalorı bu bu kadar eder diye adam hobi olarak yapıyor bunu meslegi degıl herhalde oyledır....

6. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Bilmiyom ne olarak yapıyorsunuz ama ben yediğim herşeyi düşünüyorum sizi bilemem ama günlük ne kadar kalori aldığın hakkında fikrin yok ise onu ne kadar hareket ederek yakıcağın konusundada pek bir fikrin yoktur.

7. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Aldıgım kalorıye gore egzersız yapmıyorum egzersız surelerı bellı zaten :) Sen napıon gunluk yedıgın ıctıgını hesaplayııp sonra ona gore mı kalorı harcıon :D buda bır yontemdır belki ama ılk defa duydum ...

8. Gloriousglor

Gloriousglor Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    hepsinden toplam bir avuç yiyorum. yatmadan 3 saat kadar önce. bir de yatmadan önce acıktığım için, yatmadan yarım saat kadar önce 1 kase yoğurtla lor peynirini karıştırıp yiyorum

9. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Hesaplarken dıkkat et vucutta yakıyor hee ;) Makina degılız biz vucutun ıslevlerı fılanh oluyor ogrenmısımndır
    Biyoloji dersınde :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:34 ----------

Gloriousglor@ Bende peynır yıyorum yatmadan once bogaz durmuyorkı anasını satayım :D

Sayfayı Paylaş