acil yardım Antrenman ve beslenme hata nedir

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cloce-14 tarafından 8 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cloce-14

cloce-14 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Pazartesi
    gögüs-sırt
    salı
    bacak
    çarşamba
    biceps-triceps
    perşembe
    omuzlar
    her bölge için 4 hareket seçip 5*12 yapıyorum 20 ile 35 kilo arası çalışıyorum şuan yeni olduğum için hareketlere göre kilo değişiyor.
    bunun dışında antrenmana başlamadan önce 10 hareket seçtim her birinden 2*40 karın çalıştırıyorum.zayıfım ama göbeğim var 1 ayda erittim ama kaslarım belirginleşmedi şuan için.güvenlikte çalışıyorum gece vardiyası olunca araya 1 er gün dinlenme katıp programı uyguluyaltısıorum.

beslenmem şu şekilde

sabah kahvaltısı 5 yumurta sarısıyla beraber 100 gr lor peniri 1 domates
    ara öğün 10 badem 10 fındık 10 ceviz birazda antep fıstığı
    öğle yemeği 300 gr tavuk gögüs 1 domates 2 dilim kepekli ekmek
    ara öğün 1 adet muz
    akşam yemeği ton balığı salata
    ara öğün 1 kase yoğurt

antrenman öncesi ve sonrası whey proteinide alıyorum.

ben hacim kazanmak istiyorum ama her nedense bunu yerine kilo verdim.Ama şöyle bir şey varki başladığımda 10 şınav çektiğimde nefes nefese kalıyordum.şuan dinlenme günümde bir defada 80 şınav nizami çektim.

kollarım 28
    göğüs 94
    karın 83
    omuzda 102 sanırım

ektomorf yapıdayım genişlemek hacim kazanmak istiyorum.şuanki programımla kilo kaybettim ne yapmam gerekiyor tüm vücut antrenmanına yönel diye okuyorum sağda solda haftada 3 kez antrenman ???????????????????????????????????????????????

2. Baufitchampion

Baufitchampion Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    8
    Beslenme bulgur, pirinç pilavı yada kepekli makarna eklemelisin. Karbonhidrat ekskiliğinden zayıflamış olabilirsin

3. Karındeşen Jack

Karındeşen Jack Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Adana
    Haftada 3 gün antrenman yapıyorsanız bunu en az 4 güne çıkarmanız çok daha iyi olacaktır beslenmeniz gayet güzel fakat karbonhıdrat bakımından biraz Zayıf kalmıs zamanla oturacaktır merak etmeyin

Ek olarak soylemek isterim ki ağır kaldıracağım diye hareketin formunu yaparak çalışmayın.

Tum vücut calısabılırsınız bir sorun olmaz, Bölge bölge çalışmak ile tüm Bölgeyi calistırmanın gözle görülür bir farklı yok

Iyi forumlar

4. cloce-14

cloce-14 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Haftada 4 gün çalışıyorum ondan yana sıkıntı yok.Benim fiziğim göbek yapmaya çok yatkın 1 ay abandım göbeği baya düşürdüm.Karbonhidrat tüketimi geri erittiğimi getirmez inşalah.Benimde sorum o olacaktı bölge bölge çalışmak ektomorf yapıdaki vücutlara yaramıyormuş.az antrenman çok dinlenme az kardiyo olmalıymış ve 3 gün antrenman yapıp tüm vücudu çalıştırıp ağır antrnenman yapmalıymışım.ben hacim kazanmak istiyorum fit olmak değil

5. Karındeşen Jack

Karındeşen Jack Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Adana
    Eğer ki aldığın karbonhidratı çok fazla abartırsan ve antrenmanda harcamassan Göbek oluşabilir. Eğer hacim istiyorsan kilogramın basına 2 gram protein al ve günlük karbonhidrat ihtiyacının 300-400 fazlasını al. Beslenmeye dikkat edersen ve antremanınıda düzgün yaparsan hacim almanız çok kolay olacaktır.

Sayfayı Paylaş