[ACIL]ağırlık-sehba vb. alarak evde vücut geliştirme

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bakingTR tarafından 29 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. bakingTR

bakingTR Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar benim bi sorum olacak acaba açılı sehba-dambıl ve barbell- barfix borusu ve elli-altmış kilo kadar ağırlık alıp sporumu evde yapsam salondan alacağım verimi alırmıyım? Işten sonra spora yetişmek ço zor oluyor bende böyle bişey düşündüm.

2. alimanavoglu79

alimanavoglu79 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    3
    Bende evde calisiyorum.internette 2. El aletler var.fiyatlari sifirina gore cok uygun.vinly alma sakin dokum plaka al.barfix koridor tipi al fiyati uygun.hareketleri bilmiyosan 2 ay salona git.yanlis yapmaya alisirsin.duzeltmesi zor oluyor sonradan.agirlik ihtiyaci arttikca plakalari yavas yavas arttirirsin

3. oğuz-oğuz-oğuz

oğuz-oğuz-oğuz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    neden olmasın.yapılır elbette.yalnız videoları iyi izleyip not almanız gerekiyor.çünkü hareketleri yanlış yaptıktan sonra çalışmış olmanın bir faydası olmaz.

4. bakingTR

bakingTR Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    ben bayadır salona gidiyorum zaten ama vinyl iyi demişlerdi bana daha uygunmuş fiyatıda şimdi neden vinyl alma sakın dedinki?

5. bakingTR

bakingTR Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    ben bayadır salona gidiyorum zaten ama vinyl iyi demişlerdi bana daha uygunmuş fiyatıda şimdi neden vinyl alma sakın dedinki?

6. alimanavoglu79

alimanavoglu79 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    3
    Vinlylerin kalin olmasi dezavantaj.kilo arttiginda barin iki ucunda fazla yer kapliyo yeni agirlik takmaya yer kalmiyo.uzun bara su an 95 kg agirlik takiyorum.2 adet 10 kglik yerine tekrar dokum plaka alacagim.o 2 yerine 6 tane 10 kglik dokum takilabiliyor.icinden toz dokuluyoe.duaurdugunde patlama riski var.oyuk ksimlari zamanla asiniyor 2 seneye deñinir tahminimce.bide kalin bir hali alman lazim yada komsulara ariza yapican

7. bakingTR

bakingTR Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    doğru vinylekilicek çile değilmiş :D pikala alırım ya para sorun değil zaten evde müstakil alt kat sorunu yok yani. Benim sorunum evde durmadığım için internetten alışveriş yapamamam o yüzden 2.el işi yaş

8. alimanavoglu79

alimanavoglu79 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    3
    Heves edip birakanlar var pazarlikla sifirin yarsindan aza hem sehpa hem plaka hem barlari alirsin.sadece bir gununu alir

9. bakingTR

bakingTR Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    tabi bi bakmak lazım sıfır sordum bi mağazada plakaların kilosuna dokuz tl dedi sıfıra güç yetmiyo

10. alimanavoglu79

alimanavoglu79 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    3
    Sahibindende vucut gelistirme kisminda cok var.yalovada bench plaka 80 kg arti barlar 270 e buldum.buyuk sehirlerde daha kplay

11. bakingTR

bakingTR Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    çok iyi bulmuşsun ya ben bi bakıyım saolasın

12. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    bazı uyanıklar 10 yıldır kullandığı dökülmüş plaka ve barları sıfır fiyatına veriyor onlara karşı da uyanık olun :) bir de "acil paraya ihtiyacım var, yoksa satmazdım" yazmış :)

13. bakingTR

bakingTR Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Adamlar bi kendini akıllı sanıyo :D

14. anil.bilen.A

anil.bilen.A Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1 senedir kendi halimde yapıyordum , en başta çok iyi verim alıyordum ancak git gide gereken aletler arttı . Evimde barlarım 60 kilo ağırlığım , barfiks demirim , ağırlık sehpam felan da var ama gün geçtikçe ihtiyaçlarım arttı . sonrasında spor salonuna başladım . Ancak bir de şu sorun var , evde ağırlık kaldırırken düşürme problemi . Üstüme 20 kg düşürdüm ve gerçekten hasar verdi . O olaydan sonra zaten spor salonuna başladım . Bu arada bana özelden ulaşırsan uygun fiyata aletlerin linklerini atabilirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş