acaba yanlismi yapiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bekir27 tarafından 14 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bekir27

bekir27 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaslar bu spora baslayali 2 aydan fazlaoldu ve gelisim gercekten hosuma gidiyor, kafama takilan konu izledigim bazi videolarda her kasi haftada bir calistirin yoksa gelisim yavas olur veya durur deniyor. Evimde fazlasiyla gym urunleri var yani sorun yasamiyorum , calisma seklim asagidaki gibidir.
    not: gecirdigim kazadan dolayi evdeyim ve vaktim bol (ayak bileklerim deki kirik nedeniyle)
    1. sabah 45 dakika yuruyus ,ogleden sonra saat 3 ten sonra sirt arka kol ,yatmadan once tekrar (her antreman 1 saat civari )
    2. sabah 45 dakika yuruyus, ogleden sonra saat 3 ten sonra gogus on kol ,yatmadan once tekrar (her antreman 1 saat civari)
    3. gun sadece yuruyus
    haftada birde karin kasi calisiyorum

Bu dongu surekli tekrar ediyor simdi ben gelismeye gelisiyorum fakat acaba cok fazla kaslari yordugumdan yavasmi gelisiyorum. ornek verecek olursak ilk basladigimda kol 28 cm di suan kol 35 e yakin net olarak 2 ay 7 gun olmus baslayali. Beslenmeme cok dikat ediyorum ve not ediyorum gunluk ortalama 160,180 gr proteyin 120,150 gr karbonhidrat 80 gr yag . hazir yemek paketli urunler ve ekmek kesinlikle yamiyorum.

Acaba bu calisma sistemini sununla degistirsem daha cokmu gelisirim.
    1 .sabah 45 dakika yuruyus, ogleden sonra saat 3 ten sonra sirt
    2.sadece yuruyus
    3. sabah 45 dakika yuruyus, ogleden sonra saat 3 ten sonra gogus
    4. sadece yuruyus
    5.sabah 45 dakika yuruyus, ogleden sonra saat 3 ten sonra onkol arka kol
    6. sadece yuruyus
    7. sabah 45 dakika yuruyus ,ogleden sonra saat 3 ten sonra omuz ve karin

Sayfayı Paylaş