acaba gelişim sağlıyamıyormuyum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve golddeno tarafından 24 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. golddeno

golddeno Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar ben hemen hemen 2 aydır body yapıyorum ama kollarımda öyle gözle görülür bir değisim yok acaba bu normalmidir yoksa bir sorun varmı hareketleri tam yapıyorum yeteri kadar proteinde alıyorum ama sadece karnımda ve sırtımda var gelişim bide daha önce yüzmeyle birlikte 2 sene boyunca düşük ağırlıklarda çalışmıştım o yüzden vücudumdaki kas normal bir insandan daha fazla zaten görenler bodymi yapıyorsun falan diyordu acaba bununda etkisi olabilirmi birde bir sorum daha olucak ben ne kadar şınav çeksem ne kadar bench press yapsam ne kadar dumbbell fly falan yapsamda göğüs kaslarımda ağrı hissetmiyorum bicepslerim ağrıyor ama göğüs kaslarında ağrı yok bu herkezdemi böyle acaba

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Normalde ilk 3-6 aylık zamanda gelişme hızlı olur..ancak bu demek değildirki kollarda 4-6 cm artıcak..1-2 cm artar..oda zaten düzenli beslenmen varmış..belki gözle görülmez..ama gelişme illaki vardır bu kaçınılamzıdr ;)

göğüs ağrına gelirsek...idmanların ağırlşaınca ister istemez o ağrılar olacaktır...çünkü idmanların bölümlere ayrılacak..göğüs,kol,omz,bacak ,kanat v.s..işte o zmanalarda ağrılar dahada hissedilir olacaktır...

şu an ters giden bişey yok aynen devam et ...

kolay gelsin...

golddeno bunu beğendi.
  3. golddeno

golddeno Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    he birde orda biceps demişim düzeltiyim triceps diyicektim pardon

4. furkan123

furkan123 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    gogus calisirken bendede ayni sorun oluyor tricepse vuruyor sebebi tricepslerinin goguslerine gore cok daha gucsuz olmasi tricepslerin iyice gelisince gogsune vurmaya baslar.

golddeno bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş