Ağırlık sehpası

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ahmethan tarafından 4 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ahmethan

ahmethan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar,dumbell pullover ve dumbell fly tarzı hareketler icin ağırlık sehpasıni Nereden bulabilirim ya da nerde yaptırabilirim?Bench press eklentili olan sehpalardan istemiyorum onlar epey büyük oluyor.Benim istediğim salonlardaki oturmaya yarayan sehpalardan. SAYGI VE SEVGILERIMLE...

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Merhaba , bu söylediğiniz dışarda demirci veya başka biryerde yaptırabileceğiniz bir ürün , spor salonları o düz sehpaları nerden alıyor bilmiyorum ama amazon-aliexpress gibi yabancı sitelerde bench sehpasından farklı isimle bir adı varsa bench eklentisi olmadan o isimle aratırsanız bulma şansınız var.

3. ahmethan

ahmethan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Teşekkür ederim cevap icin,açıkçası 4 5 ay kullanacağım bir ürüne cok para vermek istemiyorum,bir de minimum yer kaplamasi gerekli.En iyisi bir demirciye bunu tarif edip bir fiyat almak.

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Kısa süre kullanıcaksanız , ben şunu söyliyebilirim , aradığınız şey birleşik sandalye-tabure tarzı birşey , ben evimde bench press sehpasıyla çalışıyorum ama ondan önce 3 tane tabureyi birleştirerek çalışırdım.Aradığınız tarzda bu tip birşey , tamamen aralıkları boşluksuz oluşturabileceğiniz tabureleriniz varsa böyle birşey kullanabilirsiniz alternatif olur.

ahmethan bunu beğendi.
  5. ahmethan

ahmethan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Haklısınız kısa süre için mantıklı bir alternatif gibi gözüküyor.Deneyeceğim,tesekkur ederim.

Sayfayı Paylaş