Ağırlık çalşmak yağ eritir mi ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve the man tarafından 30 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. the man

the man Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Evet arkadşlar soru bu ağırlık çalşmak yağ eritirmi yani biraz yağlı bi vucuda sahibim boy 1.75 kilo 80 evde çalışma yapmak istiyorum salona gitme imkanı şuan için yok örneğin göğüs kası için çalştğmızda burdaki yağlanma azalırmı yoksa yağ tabakasıyla beraber gelişip sarkma olur mu ?

2. cetincakir

cetincakir Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Yaklasık olarak aynı vücuda sahibiz. Boyum 1.76 kilom 75 ve benimde yağlarım var. Spora başlayalı yaklaşık 2 ay oldu her gün düzenli antreman yapıp beslenmeme az çok dikkat ediyorum. Karın bölgemde aşırı yağlanma vardı şu an çoğunu verdim. Kendimi zorlamadan çalısıyorum ama ağırlık çalısmak sanırım yağ yakmıyor.

3. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    ağırlık antremanında kalp in belirli bir ritimde ( yağ yakma aralıgı) tutmak zor birşey degil . zamanla bu ritimde çalışmayı ögrenirseniz yağ yakımını kolaylaştırmış olursunuz

4. Dasaev

Dasaev Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Londra
    Biraz forumu okursaniz, agirlik calismanin vucut gelistirmeciler icin kardiyodan daha onemli ve etkili oldugunu soyleyen yazilar gorebilirsiniz.

Charles Poliquin, asiri degisimler adini verdigi makalesinde, iyi bir agirlik calismasinin, vucut yaglarini yakarak, kisa zamanda degisim gecirmenin anahtari oldugunu soyler. Ancak bunun yanisira HIIT kardiyo da, yag yakmakta etkili olacaktir. Kombine edilmesi tavsiye edilir. Yani dogru beslenme, dogru antreman, dinlenme ve zaman istenilen sonucu verecektir.

5. the man

the man Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cevaplar için teşekkürler arkadaşlar çok sağolun

6. Nathan_Drake

Nathan_Drake Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benimde bir sorum var bende başlayalı 2 hafta oldu benimde vücudumda yağlanma var ağırlıkta çalışıyorum sizce haftada kaç gün gitmeliyim yağları yakmak için ? teşekkürler

7. Dasaev

Dasaev Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Londra
    3 gun cunku vucuduna dinlenme sansi vermelisin ki kendisini onarsin. Ama yeni basladiysan ozellikle kondusyon icin kardio da yapmalisin. Hocana sor -sacma bir adam degilse- sana duzgun bir program verir. Yoksa Flexor forumda yeni baslayanlar icin birseyler yazmisti. Ona bak.

Sayfayı Paylaş