Açık protein tozu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Hidra07 tarafından 13 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Hidra07

Hidra07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben 15 yaşındayım 2 ay insanity yaptım 10 kilo verdim sonra düzenli 2 - 3 hafta daha beslendim hafif koştum 4 kilo daha attı vucudum şimdi 5 aydır bodu yapıyorum baya iyi gidiyo hocam protein tozu kullanabilirsin dedi. yaklaşık 500 gr kadar protein tozu 50 tl veriyim dedi güveniyorum hocama optimumdan koyabilirim dedi 1 tanede shaker vermişti su falan koyuyodum onu kullanıcam 1 tanede ölçek vericekmiş sizce kullanıyımmı çikolata aromalı denedim tadı güzel ama bi soruyum dedi

2. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Abi açık çekirdeğe bile karşıyım ben :D 100 lira ekle direk markası iyi bi protein tozu alırsın hemde 2,2 k gram

3. Hidra07

Hidra07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    80 tlye 500 gr weider var kalitelimidir acaba ? markaları pek bilmiyorum :D

4. MuhtarAga

MuhtarAga Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    açıktan protein tozu alma bence optimumun 2.2 kg olanı zaten 150 tl ama daha makul fiyatlara protein tozu bulmak mümkün. benim tavsiyem bir daha hocandan alma hatta açık satılan şeyleri alma onun yerine bunları satan mağazalar zaten mevcut ya da ailen izin verirse kredi kartı ile internetten alışveriş yapabilirsin.

5. Hidra07

Hidra07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki yeni başlayanlar için beslenme tekniği konusuna baktım bu benim için uygunmu bide nekadar süre bu beslenme beni götürür ? yani bir süre sonra değişicekmi ?

6. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Kaç kilosun?

7. NumLock

NumLock Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    Bence hocan doğru söylüyo ama para kazanmak için satayım diyo bunda yanlış bişe yok adamın işi bu bir şekilde para kazanmak zorunda.Bana sorarsan Nutrex Muscle İnfusion çok iyi ben kullanıyorum.Komplex protein yani 7 çeşit protein var hem yavaş hem hızlı emilimli whey alsanda iyi olur ama buda iyidir.

8. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Gerçek tozları satıyordur sana.Ama weiderde 2.3kg + shaker 240tl iken 500gramı 80tl ye orjinalini satıyordur.Fakat tabi sen 240tl verip shaker + normal 2.3kg weider alsan, 80tl ye sana 2.3/3 = yaklaşık 750-800 arası gram protein + shaker gelmiş olur. Optimumda ise 2.2kgsu 140 150tl. 500gramı da 32-34tl arası birşeye geliyor.

Sayfayı Paylaş