7 ayda 54 kilo verdim ama bir problemim var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Onur Dmr tarafından 14 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Onur Dmr

Onur Dmr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar ben 7 ay önce 126 kiloyken şuan 72 kiloyum diyetisyene gittim her gün koşu bandında 30 dk yürüdüm okulumla evim arası 5 km bazen yürüyerek gidip geldim bazı sabahları bisikletle spor yaptım falan bu kiloyu verdim doktorum ideal kilon 76 olması gerekiyor dedi şuan korumadayım ama benim bi problemim var gögüslerim de hala yağlanma var kiloluyken bunun sıkıntısını çekiyordum zayıfladım yine bunun sıkıntısını çekiyorum bide göbeğimde düz değil bir fit vücuda sahip olamadım yani gögüslerden çok sorun oluyor 1 ay sonrada okul başlıcak okul tişörtünde igrenç gözükücek lütfen bana yardım edin body e başladım 3 kere gittim

http://imgim.com/img_0828[1].jpg

2. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    Vucut yag oranin yuksektir o zaman gunde harcadigin kaloriyi tahmini olarak aktivitelerine ve antrenmanina gore ayarla 2000 kaloriyse 2000 kalori al formunu koruyosan bulka definasyonla ugrasma ama vucudunu sikilastirmaya bak 1 ayda olicak is degil ama bos oturmaktan iyidir faydalarini elbet gorursun benim gorusum budur. :)

3. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    fitness yapmaya devam :) kardiyo evresinde sanırım fitness yapmadım

4. Tevfik Erzon

Tevfik Erzon Üye

Beğenileri:
    704
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    HomeGym
    Vücut geliştirmeye başlamalısınız, 1 ay içinde düzelecek birşey değil tabi bu ama toparlanma başlayacaktır, okul için de kötü gözükeceğini düşünüyorsanız korse takabilirsiniz, derinizde toparlanmaya çok az da olsa yardımcı olur. Yolun çoğunu kendi çabalarınızla aşmışsınız, sizin için gerisi daha kolay olacaktır.

Sayfayı Paylaş