7 ayda 4 yıllık vücut yapmak

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve resasi tarafından 29 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. resasi

resasi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    mümkünmü bu survivor Anıl'ın 7 aydaki değişimine gercekten inanamadım bende 8 aydır çalışıyorumda gerçekten çok şaşırtıcı

yani sadece çalışarak ve beslenerek bu kadar kısa sürede olacak iş değildir heralde

2. TheProject

TheProject Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    16
    sagdakı 4 yıllık vucut mu şimdi ?

3. resasi

resasi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    7 aydada nromal şartlarda mümkün olmasa gerek bizim salondada kilo vermeye yağ yakmaya çalışan bir çok kişi tanıyorum 1 saat kardiyo ondan bb yapıyolar daha istedikleri kiloya gelemediler

4. selfishx

selfishx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ben şuan sol resimdeki gibiyim.2 aydır fitness yapıyorum ama hala sol resimdeki gibiyim:) Değişmiyor benim görüntü

5. fiko07

fiko07 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Bikere avantajı maddi durumu ve aynı zamanda burak güllü ve bikaç profesyonelle çalışmış olması.Vücududa okadar yağlı değilmiş fazla kilo sorunu yokmuş ama 7 aya göre yine çok iyi gelişim.

6. pasha1050

pasha1050 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    personel trainer özel hoca sayesinde yapıyorlar ayrıca pek bir degişimde yok abartılacak birşey degil beslenme ve kardiyo 7 ay normal..

7. resasi

resasi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    hoca faktörü gercekten etkilidirde sizce steroid tarzı ilaclar kullanmısmıdır

8. legenDary

legenDary Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    steroidlik bir vücudu yok yağlarını yakmış ve kas inşa etmiş genetik olarakta şanslıdır büyük ihtimal üstüne maddi durumuda eklenince yapması normail gibime geliyor

9. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    bu 4 yıllık vücutsa biz sporu bırakalım ozaman . şu arkadaş 1 ayda böyle bir sonuç aldıysa sence 7 ayda kat kat fazlasını yapamazmı

10. resasi

resasi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    1 aydamı buna gerçekten sesli güldüm benim hareketlerin nasıl yapılcagını ogrenmem 2 ayımı aldı 1 ay nedir ya boş boş şeylerle gelme

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:41 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:39 ----------

edit: kendimi tutamayacam 1 ay he ahahahahahahahahahahahaha

11. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    ay yazık sana kendini böylemi kandırıyorsun ? ben bu resmi niye koydum sence ? programı kendi üzerimde denedim ve birsürü sonuç var internette bu yüzden koydum
    ikincisi bu bir fitness programı 3 ayda sizi fit yapmak için tasarlanmış bir program fakat senin gibiler 2 gün yapıp bırakır o yüzden hiç bulaşmıyım sana ;)

12. resasi

resasi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    3 ay desen gene tamam diyecemde spor geçmişi hiç olmayan biri 1 ay da o hale geldi dersen buna sesli gülerim ben. he bana gelince 8 aydır bb yapıyorum ektomorf yapılıyım başlangıc kilom 50ydi 67lere kadar cıktım başladıgım ilk günü hatırlıyorum 1 gün gitmiştim 5 gün gidememiştim agrılardan dolayı 5 kg kilo takıp benc basamazdım hani kendimden bildiğim için 1 ayda boyleydi böyle oldu dersen beni inandıramassın

13. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    diyorum ya bana inanmıyosun çünkü sen programı yapmadın bak internete yaz p90x diye orda torrent felan var denicem diyosan classic programını bul 1 ay yap . bak ben bacak antrenmanından sonra 2 gün yürüyemedim yalan yok ama şu var programı yaparken yoruldum diyip bırakmıyosun 1 2 saniye dinlenip tekrar başlaman lazım arada 1 dakka süre veriyolar dinlenmen için. bak linkde vereyim karın kası için 2 günde 1 şunu yap göreceksin çok büyük farklar oluşucak eski halinle

abripperx

14. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53

bu fotoda ışık etkisi olduğu gibi sağdaki resim çalıştıktan hemn sonra çekilmiş...

15. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    vücut yapmamiski sadece diyetle yag yakmis... Saglam bir diyet ve disiplinle ayni süre icerisinde herkes yapar böyle bir vücudu :) birde kusura bakmada 2 ayda ne gibi bir degisiklik bekliyorsun? yeni baslayanlarin aynada degisiklik görmesi icin en az 3-4 ay lazim... Genetik faktörüde önemli tabi bazilari 1 ayda gelisim gösterebiliyor gayet normal.

16. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    tabi hocam sıcakken çekmiş vücudu ışığında etkisi var ama yinede 30 gün önce göbek olduğu belli

17. buraksaibot

buraksaibot Yeni Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    p90xten bahsediyorsun heralde, 3 ayda fit vücut falan direk p90xi çağrıştırdı bana

18. zeze_17

zeze_17 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    bence biraz abartı olmuş adamlar profesyonellerle ve de diyetisyen eşliğinde yapıyolar bizde de imkanlar olsa bizde yaparız...

19. Dropset

Dropset Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Mümkün. Kıvanç Tatlıtuğun 6 ayda geldiği nokta çok daha iyi bence ve boyuna rağmen. İmkân meselesi.

20. lupelius

lupelius Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İzmir
    Bence de mümkün. Sağlam bir miktar para ayırıp beslenmesine dikkat etmiştir, çok iyi dinlenmiştir, sporu asla aksatmamıştır artı supplement ayrıca sıcak çekilip kendini biraz da sıkmış fotoda. Gayet normal geldi bana.

Sayfayı Paylaş