55 Günde 10 Kilo Vermek İstiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve reacher1 tarafından 6 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. reacher1

reacher1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim 55 gün içinde 10 kilo vermek istiyorum bu süre zarfında spora filan gidicem ayrıca cips,cola,şeker,beyaz ekmek filan tüketen birisi değilim bunları 2 yıl önce bıraktım.Sizce nasıl bir yol izlemeyeliyim birde diyet programı olarak çok ağır bir diyet uygulayamam.

2. BadStrangr

BadStrangr Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    walla bana göre güzel şeker tüketmemen oruç tut sen 1 ay boyunca durmaksızın iftarlardada yağsız tavuk gögüsü felan vsvs yumurta ye spora gidince o seni güçlendirir gelincede iftarda yumurta vsvs makarna yediysen gelince tavuk gögüsü ye sahurada bişeylerinin planını yap yağsız ye ben 2-3 haftada 5 kg verdim bu bünye işidir sen 10 kg verirsin ben 5 kg birazcikda beslenmeyle alakalı

3. reacher1

reacher1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hocam hastalığım yüzünden ilaç kullanıyorum o yüzden oruç tutamıyorum maalesef.

4. BadStrangr

BadStrangr Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    ozaman aç kalabildigin kadar kal sahurunu ye sadece ilaç su iç başka yok

5. themortician33

themortician33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    yaşın kaç? kilon kaç? boyun kaç? söyleseydin keşke

6. reacher1

reacher1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yaş 20 boyum 1.80 kilom 90 hocam.

7. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    55 günde 10 kilo zor. Haftada 1 kilo vermen ideal onun fazlası kas kaybına girer

8. themortician33

themortician33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    aç kalabildiğin kadar kal demişler de. bunu diyene bi bak. ne yapmış. kaç kere diyetisyene gitmiş kaç kilo vermiş. ne kadar sağlıklı vermiş. [​IMG] ortalama böyle gözüküyor. spor yapacaksanız protein oranını yükseltip yağ oranını birazda karbonhidrat oranını düşürebilirsiniz. 50 gr karb yerine 50 gr protein. yani 200 gr karb alın. 60 gr yağ yerine 50 gr a düşürün 24 gr daha protein alın. 68+24+50=142 gr. protein. yemeklerde esnek olabilirsiniz. internette kalori değerlerini veren siteler var. belli bi diyet yapmak zorunda değilsiniz. her gün aynı şeyleri yemekte zorunda değilsiniz.
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Haziran 2016 ---
    her hafta 1 kilo diyorsunda. 55 gün 8 hafta. zaten adam o kadar sürede 8 kilo verse ne 10 kilo verse ne. güzel protein ihtiyacını karşıladıktan sonra gerisi boş. yok kas kaybı olur felan böyle şeylere hiç gerek yok.

9. Huseyin24

Huseyin24 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba,

50 gun 10 kilo icin cok uzun bir surec. Suan diyetteyim, ve spor yapiyorum tabii.
    Bugun ile tam olarak 11. gunu diyetimin ve diyete basladigimda kilom 85 idi; bu sabah tartida 78'i gordum. Bunun sonucu tamamen beslenme ve kardiyo.
    Haftanin 4 gunu Agirlik + Kardiyo yapiyorum. Beslenme demisken de, yemegi kes diyenlere inanmayin. Aksine yiyorum ama yemek duzenimi degistirdim. Gunde 3 ogun yemek + ara atistirmalarim var. Hatta onceki yemek duzenimden daha fazla yiyorum, genel olarak yag, tuz, seker vb her seyi cikarttim hayatimdan 11 gundur. Protein agirlikli beslenip, antrenmanlarin hakkini vererek yaparsan 50 gunden cok cok cok daha kisa surede amacina ulasirsin.

10. aktassa

aktassa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Huseyin24
    Gerçekten bu paylaşımın cesaret verici.
    Kilo vereyim, kilo vereyim diyorum ama başlayıp istikrarı surduremiyorum. Paylaşımın sayesinde biraz daha umutlandim. Teşekkürler.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Kilo vermede, en önemli şey, karnı tok tutan yiyeceklere yönelmek. Ben geçmişte onlarca yağ yakıcı ürüne yöneldim. Kilo veremedim. Bol bol spor yaptım ama yine kilo veremedim. Çünkü, yemek yemeye fazlası ile devam ediyordum.En sonunda karnı tok tutan besinlere yöneldim. Kilolar su gibi aktı...Çünkü doğru düzgün acıkmıyordum artık. İşin içine hareketi de etkileyince, her şey güzel oldu.
    Yemek düzenini, karnı tok tutan, iştah kapatan besinlerle süsle.

12. reacher1

reacher1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hocam beslenme düzeninizi yazar mısınız acaba ? 3 öğünde ne tür yiyecekler tercih ediyorsunuz + ara atıştırmalarınızda ne yiyorsunuz ?
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Haziran 2016 ---
    karnı tok tutan yiyecekler derken hangi yiyecekleri diyorsunuz acaba yazarsanız sevinirim :)

Sayfayı Paylaş