5.gün kollarımı açamıyorum, ara vermeli miyim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve m123 tarafından 21 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. m123

m123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,

Spora başlayalı 1 hafta dün değil önceki gün son antremanımı yaptım ve dün off günümde sadece yorgunluk gibi belirtiler varken bu sabah kalktığımda sağ kolumu tam olarak açamıyordum. Yarıya kadar açtığımda şiddetli bir kas ağrısı var hatta tamamını açmaya zorladığımda bağıracak kadar canım yanıyor :)

Daha önce 3 ay yaptım ve 1 yıl ara verdim, şu anda kilo almak için ağır çalışmam söylendi ben de biraz abarttım sanırım 3 ayda geldiğim noktadan devam ediyorum.

Aç kapa yaparak biraz ağrıyı geçiririm diye düşünüp sıcak suyla ovarak kolumu sürekli açıp kapattım şu an daha rahat açabiliyorum ama hala farkedilir bir ağrı var dirseklerimin iç tarafında ve ordan ellerime doğru uzanan üst kısımda. Bu gün antreman günüm akşam 7 gibi gideceğim. Bugünü atlamalı mıyım yoksa acıta acıta çalışmaya devam mı etmeliyim? Bu ağrılar normal mi?

2. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Bak o herkesde oluyor ama sende biraz fazla olmuş.

Ya hareketleri ısınmadan açma germe yapmadan yaptın yada yeterli protein alamadın 2 seçenek var. Proteinini yeteri miktarda al ve spordan önce açma germe yap.

3. m123

m123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki bu akşam bu ağrıyla spor yapmamda bir sakınca var mı?

4. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    bence bugün dinlen esneme ve ısınma hareketlerini tam olarak yaparsan ağrıları en az seviyeye indirebilirsin

5. m123

m123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim öyle yapayım.

Sayfayı Paylaş