1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

5 Aylık Supplementsiz Ev Çalışmam

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve kemalerkaya tarafından 21 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. kemalerkaya

kemalerkaya Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    5 aydır supplement kullanmadan evde (şınav,mekik,barfiks) çalışıyorum. Bir yerden sonra vücudum gelişim göstermemeye başladı bundan sebep bayram sonrası salon düşünüyorum. Supplement kullanmamı önerir misiniz,yorumlarınızı bekliyorum. ( Boy: 184 Kg: 74 )
    211020121603.jpg

IMG00806-20120905-1952.jpg

a.jpg

211020121597.jpg

211020121601.jpg

robfan bunu beğendi.
  2. kemalerkaya

kemalerkaya Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ++++up++++

3. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    kemalerkaya evdeki 5 aylık çalışmaya göre gayet iyi.spor salonu için alt yapınız oluşmuş.salonda çok daha çabuk sonuçlar alacağınız kesin.salona başladıktan birkaç ay sonra beslenmene göre suplement alabilirsin zannımca.başarılar.

4. Dasaev

Dasaev Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Londra
    Zeo dogru soylemis.
    Ilk bir kac ay sadece dogal yiyeceklerle gidin. Sonra bir whey alirsiniz ama ne yemeniz gerektigini de konusunda da kendinizi egitin ki, antremandan once ne yenir, sonra ne yenir. gunluk ne kadar kalori nereden almaliyim sorularina cevap verebiliyor olun. Bu supplementten onemli.

kemalerkaya bunu beğendi.
  5. VgIsmaıl

VgIsmaıl Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul/Pendik
    İyi bir gelişim var ama En azından bi six pack beklerdim :) 5 ay uzun bir süre :) Bende zeo'ya katılyrm :)

İbrahim Aşık bunu beğendi.
  6. kemalerkaya

kemalerkaya Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    son 2 ay karın çalışmaya başlamıştım. dolayısıyla yalnızca üst karını parçalayabildim fakat fotoğraflarda pek belirgin çıkmamış.

7. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    başarılarının devamını dilerim...

bende evde çalışıyorum, evde çalışmak zor derler ama bana salona gitmekten daha rahat gelir devamlılık açısından, yeter ki gerekli ekipman temin edilsin

ben dambıl takımı, bench press seti ve z bar ile yüzde 90 verimle çalışabiliyorum
    sırt ve kanat çalışması biraz sıkıntılı fakat onu da barfiks sopası ayarlayıp bir nebze olsun çözeceğim

bence sizin de yavaştan ağırlık antremanına geçmeniz lazım

nonat34 bunu beğendi.
  8. kemalerkaya

kemalerkaya Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence de salona gitmektense evde çalışmak daha rahat oluyor çünkü her gün salona gitmeye vakit ayıramayabiliyoruz. fakat sizin gibi evde o ortamı sağlıycak yer kapasitem yok malesef bu da salonu zorunlu kılıyor :)

9. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Tebrikler öncelikle , çalışmaların devamını dilerim , estetik bir görünüm tabi fakat karın kaslarında belirgin görünüm olursa vücudun sana çok daha iyi gelicek , bu da motivasyonunu , bu işe inancını , moralini daha yüksek tutar. Ev ya da salon farketmez aslında insan çalışmak spor yapmak istedikten sonra 5 metrekare yerde de yapar bu işi.. Ama tabi benim görüşüm salon ortamı çalışma perfonmansı açısından bana daha iyi geliyor , motivasyona artı katkı yapıyor , tabi siz bu ortamı evde sağlayabiliyorsanız problem yok tabiki.. Ama salonun havası bir başka geliyor bana :)

kemalerkaya bunu beğendi.
  10. brhmcr

brhmcr Guest

Gayet estetik bir goruntu, hele ki evde edinilmis +1 puan :)

Eminim karin kaslarida guzel gozukuyordur.Ancak bilirim fotograflarda belli olamyip arkadaslarin hayranlikla baktigi karin kaslarini biraz isik ayari lazim :)

11. kemalerkaya

kemalerkaya Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın kimi fotoğraf ışıktan sebep olmayanı gösterir kimi olanı göstermez :)

12. emre455

emre455 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    dostum bende yeni başladım spora sayılır,mümkünse antreman programını yazabilirmisin??

Son düzenleme: 22 Ekim 2012
  13. kemalerkaya

kemalerkaya Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    günde 1-1.5 saat haftanın her günü çalışıyorum. tüm kas gruplarını çalıştırmaya özen gösteriyorum. çeşitli vücut germe hareketleri ve şınavla ısınıyorum. barfiks demiri üzerinde dar ve açık olarak her şekilde çalışıyorum ardından set aralarında karın çalışıyorum yarım mekik ağırlıklı. internette 8 min abs workout videosu var onu uyguluyodum karın için. profesyonel olmadığım için yaptığım hareketlerin isimlerini bilmiyorum bu kadar yardımcı olabildim kusura bakma :)

14. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    O videodaki hareketlerin tamamını dakikası dakikasına aynısını yapmak her baba yiğidin harcı değil , bende o programı 1 ay düzenli uyguladım , sonuç aldım herkese de önerdim öneririm , burada yazdığın iyi oldu Kemal. weightlifterthums:

15. kemalerkaya

kemalerkaya Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın ayrıyetten belirtmek gerekirse karın için germe hareketlerinin çok faydasını gördüm. ısınırken 30-40dk ayırıyordum ve baya sıkılaşmasını sağladı.

16. robfan

robfan Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Muhendis
    eve calismasi icin gercekten guzel yol kat etmissin kemalerkaya, ama yukarida da yazildigi gibi salona gidersen daha cok faydasini gorursun, mesela omuzlarin genisler (bana dar gibi geldi-fotodan olabilir), kollarini daha da gelistirirsin ve tabi ki istedigin karin kaslarini daha cabuk elde edersin.
    Basarilar, yilma, durmak yok!

Sayfayı Paylaş