3 Ayda 25 Kilo Verdim.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Kamaist tarafından 20 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Kamaist

Kamaist Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    selamlar..ben 3 ay için akupunktur tedavisi ile 25 kilo verdim.. 102 kiloydum şu an 78 kiloyum..yaklaşık 1 ay öncede body buildinge başladım..(lakin pek bilgili bi hocamız yok belediyenin verdiği sadece aletlerin nasıl kullanılcağını bilen bir tip) herneyse vücudum kilo verdikten sonra http://i55.tinypic.com/10xdgjk.jpg böyle oldu..acaba bu ilaçlardan alsam işe yarar mı?hydroxcut hardcore özellikle ve diğerleri..yada bu vücuda bi etkide bulunur mu?ben spora gittiğimde.. 50 dakika kardiyo(30 dakika 6km/h'de yürüyüş.. 20 dk 9km/h'de koşma) sonrasında bir saate yakın bir süre ağırlık çalışıyorum..önerileriniz varsa teşekkür ediyorum şimdiden..

sevgiler..

son bir soru: geçen 3 günde 750 adet mekik çektim 250 250 250 olmak üzere ve kaslarda bi aci (o tatlı ağrı değil) başladı..kasları yakmak denilen şey bu mudur?napmam lazım?

Son düzenleme: 20 Mart 2011
  2. RealOgrish

RealOgrish Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Operator
    Yer:
    Avusturalya
    bu ilac sana enerji verip istahini keser ben yerinde olsam bir programa baslayip protein destekli vucudumu gelistirirdim basarin harika

Kamaist bunu beğendi.
  3. Kamaist

Kamaist Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    iştah konusunda sıkıntım yok artık..ama dediğim gibi uzman bir hocamız yok..forumda arayıp bana uygun olan bir program mı seçmeliyim?kişiye özel olması daha uygun sanırım ama?ayrıca ilaç genel olarak zayıflatıyor o zaman ,kasların ortaya çıkmasında sadece fazla enerji verdirip spor yaptırarak işe yarıyor değil mi?ve protein destekli derken,protein ilaçları mı öneriyorsunuz?

not olarak 1.72 boyundayım..

4. RealOgrish

RealOgrish Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Operator
    Yer:
    Avusturalya
    Ben ilac demisim dalginliktan Supplement oluyor bu evet enerji verip senin kosmana spor yapmana yardimci oluyor Simdi soyle birsey diyim sana ben Forumda Birsuru yeni baslayanlar icin eksersizler mevcut ...

Bence sen gunluk normal eksersizlerine devam et iki gunde bir agirlik calisip yag oranini dusurup kas oranini arttirabilirsin bence bu supplemente para vercegine 2 ay kendi imkaninla calisip ondan sonra protein tozu destekli agirlik calismasi yapabilirsin ... Kolay gelsin

5. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Bu yazıyı okumanı tavsiye ederim.Çok güzel bir yazı

kaynak: http://fitnessvezayiflama.blogspot.com/2011/03/kilo-vermek-ile-yag-yakmak-ayn-sey_19.html

Su ve yağın yanında minimum kas kaybı için diyet sırasında kas çalışması yaparak yağsız protein kaynağı tüketimini arttırınız.

canavar bunu beğendi.
  6. Kamaist

Kamaist Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    teşekkür ederim benim uyguladığım diyette buna çok benzer bir diyetti..buna devam ediyorum,sadece biraz daha protein alımını artırrmam lazım sanırım..aslında aklıma şu hydroxcut takıldı bu süreci hızlandırabilir mi acaba diye..yada şu şekilde sorabiliriz,bu ilacı sadece yüksek kilodakiler mi kullanmalıdır?

7. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara

Sayfayı Paylaş