27 yaş, göbek sorunu ve fit vücut hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Philip tarafından 2 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Philip

Philip Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşlar,

1982 doğumluyum, 1,75 boyunda 79 kilodayım. çok uzun yıllar kilolu yaşadım ve akapunkur ile 3 ayda 90'dan 80 kilo oldum ve bir daha kilo almadım. bol bira, bol yeme içme ama ekmek, pilav, makarna ve geç vakitlerde yemek yemiyorum.

Velhasıl kelam, sizlere sormak istediğim konu şu;

ben sert görünümlü vücut istemiyorum. örneğin; kıvanç tatlıtuğ, belli belirsiz bir göbeği var ama omuzları geniş, gömlek giydiğinde ciddi şık duruyor.

bende omuzlarımı genişletim bel kısımlarımı inceltmek istiyorum. bir spor salonuna üye olabilirim, ancak ilaç veya benzeri bir şey kullanmak lazım mıdır?

sadece kardiyo mu yapmak lazım? kollarım kaslı şişkin istemiyorum, normal geniş omuz, az göğüs, ince bel. alkol tüketimini sonlandırırım, sigara içmiyorum.

nedir bu işin aslı astarı, her gün 1-2 saat spor yapma fırsatım vardır.

selam ile,

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:36 ----------

ya da yağ aldırmak ne derece mantıklı olurdu?

Son düzenleme: 2 Ağustos 2010
  2. umut94

umut94 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise 2 öğrenci
    Yer:
    Çekmeköy
    Herkeste az kas olsun sert olmasın diyor. Merak etme müsabık bodyciler gibi şişmessin istesende. Salona yazıl orada sana hareketleri gösterirler. İlaç dediğin supplement yani ek besin oluyor ilk 3 ay için kullanmamalısın. Alkolü kesinlikle bırakmalısın.

3. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    "kollarım kaslı şişkin istemiyorum, normal geniş omuz, az göğüs, ince bel"..

Bu tarifin yanına bir de resim koyulurdu şunun gibi olmak istiyorum diye :)

4. prayer

prayer Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    hocam şu an omuz kaç cm çok şişmeden omuzlarının geniş gözükmesi içi çatının biraz iri olması gerekiyor çünkü bu arada kıvanç tatlıtuğun uzun yıllar basketbol oynadığını da biliyorsunuzdur umarım :)

5. Philip

Philip Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında omuzlarımı beğeniyorum, sadece daha dik olabilir, bu arada en beğendiğim vücut tipi, kesinlikle yüzücü fiziği, böyle bir vücut tipi olamaz:p

aynen abi, böyle bir şeyler yapmak lazım, zamanım olursa, 3-4 saat salonda çalışıp bakalım neler yapabileceğim.

Sayfayı Paylaş