2. yıl kardiyo sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Realicty tarafından 23 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Realicty

Realicty Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba arkadaşlar benim bi süredir kafamı karıştıran bi soru hakkında yardımlarınızı almak istiyorum ben 18 yaşına girmek üzere olan 2 yıldır bu sporu yapan birisiyim 183 boyunda 86 kilo ağırlığındayım Omuz yapım gereği vücudum artık fitlikden çktı aşırı kaba ve iri durmaya başladı istediğim vücut buydu fakat yaşıma ve yaşadığım çevreye pek gitmediğini fark ettim ve zayıflamam gerektiğini düşündüm 1 yıldır hiç kardiyo yapmıyorum

Benim merak ettiğim biraz hacim kaybetmek istiyorum kasların kuru,define durması ıcın fakat definasyona giricek bütçeye sahip degilim onun yerine ıdmanlarıma kardiyo eklesem aynı beslenme biçimi aynı çalışma stiliyle orantılı biçimde yağ verebilirmiyim kardiyo bilgi konusunda gerçekten çok yetersizim cunku basketboldan dolayı hıc ıhtıyacım olmadı evimde bir bisiklet var sabahları aç karna onu yarım saat surmek gibi bi şansım var bu konuda yardımlarınızı beklıyorum geçrekten çok fazla tag ile arattım fakat benım merak ettigim şekilde bi soru bulamadım sorulduysa özür diliyorum iyi günler

2. PaleHorse

PaleHorse Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Kardiyo yaparak, diyetini düzenleyerek yağlardan kurtulabilirsin. Yok kaslarım çok büyüdü, biraz daha ufak istiyorum diyorsan tekrar sayılarını yükseltebilirsin. 15-20 tekrar hipertrofiden ziyade dayanıklılık katar. Kaslar fazla büyümez. Çalıştığın ağırlıkları da sabit tutarsın.

3. geceyar20

geceyar20 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    P90x Koç'u
    Yer:
    Denizli
    Ağırlık düşürerek 12-15 tekrar arası yaparsan kasına şekil verirsin ve sıkılaşırsın oda bizim plaj vücudu dediğimiz vücudu ortaya çıkarır.Define bir vücut istiyorsan Kardiyoyu eksik etmicektin kardiyonun önemi çok büyük

Sayfayı Paylaş