2 senelik ilişki.. artık sevemiyorum sanırım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve dalgarome tarafından 1 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaş 1 haftadır düşünüyorum şu an 2 senelik kız arkadaşımla aram soğuk benim yüzümden. ben bu kıza çok değer verdim, zamanında beni üzdüde ama belki bilinçsiz olarak.. şu an melek gibi yani ne dersem yapıyor mantığına yakın fakat şu an ben onunla zaman geçirme hevesine sahip değilim. ona değer verdiğim için ayrılayım kurtulaym mantığıda olmuyo ama yaklaşık 3 aydır falan nedense soğukluk olmaya başladı.. yaş 22 ilk kız arkadaşım sayılır (bunun etkiside var sanırım) bağlandım, ve yalnızlıktan korkuyor gibiyim . Ne yapmalıyım 3-4 gündür konuşmuyoruz zaten doğru düzgün düşünmem lazım falan dedim biraz yalnız kalmalıyım falan... yarın görüşücez ama hala kendimden emin değilim. Ayrılıcam büyük ihtimal çünkü bunları söylediğim herkes benimle hemfikir yani ilerde çıkar acısı

2. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    "onunla zaman geçirme hevesine sahip değilim." bundan sonrası her iki tarafı da gereksiz yere yorar..

Pulbiber072 ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. FATEMA

FATEMA Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Bence acele edip yanlış karar verme bi süre zamana bırakılırsa kısa süre sonra ne olduğunuzu anlayacağınızı düşünüyorum.Acelelikler bana çokkez hata yaptırdı ve sonra çok acıttı beni.Kesin olarak artık bu kız olmaz diyorsan bile ayrılmadan kafanızı dinleyin.

4. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Acele etmemeni öneririm.
    Ama sizinde hatanız var bir ilişkide asla tek tarafın dediği olmamalı. Tamam kıza değer verirsin bu gayet normal bir durum ama onun her dediğini yaparsan karşı taraf seni kullanabilir veya bir süre sonra sıkılabilir. Aynı durum senin içinde geçerli ilişkilerde eşit olmaya bakın belirtmek istediğim şu haklı olduğun durumlarda kendini haksız çıkarma, haksız durumda olursan haklı duruma çıkarma kendini. 2 sene olmuş bak ne güzel bence bırakma derim ama anlaşamıyorsanız 2 tarafta istemiyorsa birbirinizi kırmadan bitirmek en doğrusu.

5. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    zamanla ilk başlardaki canım cicim günleri geride kalır çoğu ilişkilerde ve yavaş yavaş monoton bir duruma döner ilişkiler vede sevgi biter bence birbirinizi kırmadan ayrılın

6. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Aynen ilk aylar falan çok iyidir heyecanlı geçer çok iyi anlaşırsınız vs. ama zaman geçtikçe karı-koca kıvamına giriliyor bi nevi. Mesela ilk gördüğünde çok heyecanlandığın bi kız vardır ama 1 sene falan çıkınca heyecan kalmaz onu görünce bi heyecan duymazsın vs. kötü yani ama öyle. Önüne bak 2-3 le falan devam et ilk kız arkadaşınsa normaldir. Başka bulmaya bak başkasını bulunca geçiyor. Bulamam diye tırsıyorsan da kendine bak biraz daha vücut yap ya da kendini düzelt bi şekilde bazı insanlar burnuna-kulağına vs. neyse çok takarlar. Küçük birşey ama estetikte kendine güveni arttırır vücut gibi varsa özgüvenini kıran bişeyler git yaptır çekinme hiç bence. Ben kendime güveniyorsam sonuçta giden kız gitsin o kalibrede bi kız rahat bulurum derim.

7. MaXimuS_

MaXimuS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    forumda iyice güzin abla köşesine döndü vgden çok aşk böcüklerinin mesajlarıyla doldu.

8. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    iyide dertleşme bölümündeyiz bu bölüm üyeler dertlerini paylaşması için açılmış bir bölümdür ha antreman.beslenme,supplement vs konulara bu tür mesajlar yazılsaydı o zaman haklıydın diyebilirdim

9. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    eyvallah arkadaşlar cevaplarınız için. dün ayrıldım ben çok üzüldü ama ilerde daha çok üzülücek biliyorum kendimden bu yüzden bitmeliydi bitti. benim tek üzüntüm onu üzmüş olmam ama daha yaş 22 ben 30 dan önce evlenmem diyen biriyim ve ne bileyim o ilk görüşte aşk gibi başladı benle ben hoşlandım ,hoşuma gitti sevdimmi sevdim, ama aşk değildi sanırım benimki..

10. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    kafamda hala soru işaretleri olması üzücü ya

11. DeliMavi

DeliMavi Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    Aynı duruma bende düştüm ama aştık çok şükür. Bence onunla eğlenebileceğin bişeyler yapın. Birlikte gülebileceğiniz bişeyler yapın onunla hoş vakit geçirince ona karşı daha sıcak olacaksındır. ve eğer ayrılmayı düşünürsen. Düşünürken onunla yaşadığın onca sıkıntılar olmuştur hayatına başka biri girse aynı sıkıntılara tekrar katlanmayı göze alabilecekmisin onuda cevapla kendi kafanda.

12. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    abicm valla beynim duruyo bu konuda... şu an merak ediyorum napıyor diye üzdüm onu bi iyi geceler mesajı atsammı die düşünüyorum hala

13. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Sevmiyorsan tamamen iletişimi kopar ki acısı çabuk dinsin ikide bir kendini hatırlatman onu düşünmenden çok acı çektirmene sebep olacaktır. Kendinle baş başa kal kesin bi karara var ve uygula ya tamam ya devam de. Yoksa ikinizde yıpranır durursunuz en sonunda birbirinizden nefret eder hale gelirsiniz.

Sayfayı Paylaş