2 dk nızı ayırın

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Eray aslan tarafından 29 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Eray aslan

Eray aslan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    14 yaşındayım yazın çalışmaya başladım 3 kglarla sonra 3 4 ay sonra geliştiğimi ve artık yeterli gelmemeye başladığını anladım ve 6kg dumbell aldım.Aldım andan itibaren zorlanmadım sonra yaklaşık 3,5 ay boyunca internetten bulduğum programlarla çalıştım ama omuz karın ve bilek kaslarımın sadece geliştiğini farkettim.Daha sonra benım baya çalışıp kas yaptığım bi arkadaş vardı bana bi program hazırladı :D bu olaya sanki komşumuzun bilmediği bi ilacı vermesi gibi geldi :D işte çalıştım abiler ben bunu ama birtürlü biceps ve tricepslerimin gelişmediğini farkettim şimdi size asıl olaya geldim abiler ben ectomorph olduğum için evde çalışabileceğim dumbell ve eğik bench programı cıkarabilirmisniz.Yakında Halter de alacağım...

2. germel

germel Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    53
    Güçlendikçe dumbbell almak yerine plaka olarak ağırlık alabilirsin.Hem daha kolay ağırlık arttırabilirsin uzun süre aynı ağırlıkla çalışmak zorunda kalmazsın hem de uzun vadede tek tek dumbbell almaktan daha ucuza gelir.Gelişmemenin sebebi bana göre ağırlığın yetersiz olmasıdır çünkü 3,5 ay boyunca 6 kilo ile çalışmışsın.Bu seviyede ağırlıklar için fazlasıyla uzun bir süre.

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş