2 Aylık Spor Sonucundaki Ölçü Artışım Nasıl

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Sekan Karar tarafından 2 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Sekan Karar

Sekan Karar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba spora başlayalı 2 ay oluyor bu 2 ayın 1ayı ramazan olduğu için 1 ayında pek bir kütle kazanamadım kütleyi 1 ayda kazandım 1 aya göre fazla bir kütle artışı sağladığımı düşünüyorum ve bunda kazandığım yağ mikatarının makul olup olmadığını size danışmak istedim. Kardioyu artırıp artırmamak konusunda kararsızım normalde ektomorf yapıda olduğum için spordan önce 2 dk bisikletin sertliğini yüksek bi seviyede yüksek tempoyla çeviriyorum.

kol 30 - 35
    omuz 106-114
    göğüs 88-93
    bel 74-77
    kalça 91-97

Kilo 63- 70

Karın ve bacak çalışmıyorum gittiğim spor salonu daha çok yüzmeye yönelik hocalar pek ilgilenmiyor ben de kafama göre program uyguluyorum hareketleri de büyük ihtimalle yanlış yapıyorum. Bulk ya da definasyon yapma konusunda yardımlarınızı bekliyorum.

2. nbacıshaquılle

nbacıshaquılle Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Bu işte bir yanlışlık var 2 ayda hortumla testosteron içsen 5cm kol büyümez. Ha 7 kilo almışın yine de fazla tüm yağlar kola gitti heralde.

Gondor bunu beğendi.
  3. HuRleY

HuRleY Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul avcılar
    Hangi spor salonuna gidiyosun benim gittigim yerde havuz uzerine sefakoy yuzme havuzu

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Sekan Karar

Sekan Karar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    20160802_234614.jpg 20160802_211822.jpg
    Hocam bende böyle bir gelişim oldu kür yapmadım ilk ölçüyü hoca yanlış almış olabilir. Az çok belli oluyodur yağlanıp yağlanmadığı ben tecrübesiz olduğum için pek bilemiyorum hacim yapmak istiyorum fakat yağlanmak da istemiyorum şimdiye kadar dirty bulk tarzı yaptım şimdiden sonra clean bulk mu yapmalıyım?
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Ağustos 2016 ---
    İstanbul'da değilim hocam ailem yazılmış 1 senelik mecburen buraya gidiyorum aslında yaşadığım yerde güzel bir salon var fakat spor salonuna çok bütçe ayırmak istemiyorum.

5. muzaffer_53

muzaffer_53 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    Dostum kolun hacimli duruyor sana ve çevrendeki insanlara büyük gözüküyo hoş birşey gibi ama farkettiysen kolunda hiçbir parça yok o bicepsi ayıran çizgi bile yok.Böyle boş ölçümlere zaman ayırma.Aynada bi bak kendine vücut hatlarım nasıl,keskin hatlarım varmı.Yağ ve su büyük gösterir ama şekil yoktur.Bilmem anlatabildimmi.

6. Sekan Karar

Sekan Karar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hocam aslında biceps çizgim birçok gördüğüm kişiye göre daha çok belli oluyor amacım size bir şeyler kanıtlamak değil sadece daha iyi fikir vermeniz için atıyorum fotoğrafları o fotoğrafta ışıktan biraz öyle görünmüş benim istediğim şey şekilden çok hacim aslında.

Ekli Dosyalar:

7. muzaffer_53

muzaffer_53 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    Amacın hacimse eğer vücudun çok çabuk yağlanmayan tipteyse.Karbonhidrat+tuz+creatine bu 3 temel şey vücudunun daha çok su toplayarak dolgun gözükmesini sağlar.Hayırlı olsun :D

8. nbacıshaquılle

nbacıshaquılle Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Bicepsin şu an 35.5 falan o kesin ama başlamadan önce de 33 ya da min 32 dir heralde bilemiyorum 5.5cm çok geldi 2 ayda ha zaten önemsiz bir şey. önemli olan şu an nasıl olduğu ve nasıl olacağı bence hazır kilon iyi boşuna dirty bulk yapıp yağ alıp bozma vücudunu.

Sayfayı Paylaş