2 ayda 6 kg protein tozu tüketmek

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Zirzopp tarafından 20 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Zirzopp

Zirzopp Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar selamlar;

13 aydır sporun içindeyim. Kısmetse 13 yıl gibi de bir hedefim var. Mayıs ayı ortaları itibariyle idman sayımı ve ağırlıkları ciddi olarak arttırarak tempo arttırdım. Haftada 6 gün idman yapıyorum. Her kas grubunu 2 kez çalıştırıyorum. Bu süre zarfında sabah uyanır uyanmaz, idmandan hemen sonra ve gece yatmadan önce yarım litre sütle karıştırmak suretiyle günde 3 sefer protein tozu kullandım. Yani 2 ayda 2 tane 2,9 kiloluk optimum gold whey standart bitirdim. Tabi öğün sayımı da arttırdım günde 7 öğün yapıyorum. karaciğerin zorlandığına dair Herhangi bir problem yaşamadım sivilce vs. Sizce protein tozu alımını azaltayım mı

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    karacigerin zorlanip zorlanmadigi sivilceden mi anlasiliyor, sorun yasamiyorsan ve verim aliyorsan neden azaltasin optimumun 2,9 kiloluk wheyi bildigim kadariyla yoktu nasil temin ettin o_O sen cevap istiyosun bn soru sordum kusuruma bakma

3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    At yarışlarıne felanmı hazırlanıyorsun??bu ne yaaa?günde 10 öğün yiyorum desen şaşırmamda kullandığın bir ek besin,günde 3 kez kullanman 3 kat etki yapmaz.

4. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    illa sivilcemi çıkması lazım bro geçmiş olsun doktora git bence şakaya gelmez bu sağlık işleri

5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş