2 ay sürücek olan beslenme programım?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve egeos123 tarafından 27 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. egeos123

egeos123 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba arkadaşlar forum üyeliğim yeni ama yaklasık 1 yıldır forumu biliyorum ve takip etmeye çalısıyorum. Ben yaklasık 5 aydır bb yapıyordum ama okul oldugu için beslenme çok düzgün değildi fast food falan yiyordum arada. Göğüsüm biraz büyüdü kollarım güçlendi ve büyüdü ama karnım eskiden düzdü şimdi ise yemek yedikten sonraki 2 saat şişkin duruyor. Aç karnınayken de çok hafif bir göbek var malum yaz aylarındayız plaja filan gidicem bunu için o göbeği yakmam lazım. Karın kaslarım baya bi güçlüdür çünkü 7 aydır falan diyetsiz ölesine mekik çekiyorum göbeksiz adamlardan daha çok mekik çekebiliyorum :D bu 2 ay için bir beslenme programı hazırladım amacım yağ oranımı düşürüp karın kaslarımı belirginlerştirmek yada göbeği yok etmek. Kendime şu şekilde bir beslenme programı yaptım bu programda yağlarımdan kurtlabileceğime inanıyorum.

Diyetim:

Sabah (11.30da kalkarım): 2 bardak su halim varsa 15dk lık bir tempolu yürüyüş.

Saat 12 de 2ymurta + 4kibrit kutusu beyaz penir + domates salatalık filan +1bardak süt

saat 13.00-13.30 da antrenmana giderim

15.30 da eve gelirim

16.00 a dogru 1porsiyon makarna/pilav yanında tavuk göğsü (100-150gr kadar) yoksa 2kutusu yağını süzülmüş ton balıgı açarım

Saat 18 de 1tane haşlanmıs patates yerim çok acıkmıssam yanında biraz beyaz peynir de yerim

saat 20.00-20.30 arası aksam yemeği:100gr biftek/tavuk/ton balıgı/normal balık
    ve yiğebildiğim kadar salata yerim.

aksam yemeğimden sonra bişey yemem çok acıkırsam 1porsiyon meyve yerim.

Haftada 5gün spor salonuna gidicem hergün 20dk- 25dk cardio + 1saat ağırlık antenmanı yapıcam bide toplamda 200 küsür karın hareketi yapıcam crunch vs

Boyum: 172 Kilom: 63 (Biliyorum kilom normal ama göbeğim var şu iki ayda bu göbeği eritiyim sonra ki kıs döneminde bulk olucam böbeksiz kilo alıcam)

Sİzce bu şekilde yağ oranımı düşürebilirmiyim?

Ölçülerim: Sağ kol 31 Sol kol:32 Göğüs: En son 92 ydi spor yapmama rağmen salon değiştirdim diğer hoca 89 aldı :D Omuz 111 113 arası Bel 2haftada önce alınmıs ölçülerime göre 79 cm Bacak: 59 cm yorumlarınızı iyi kötü esirgemeyin diyetimdeki yanlısları varsa düzeltin şimdiden teşekkürler dumbelllls

2. erdiyavuz.19

erdiyavuz.19 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    13 yaşında 172 boyunda mısın ?

3. egeos123

egeos123 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    14 yaşındayım

---------- Post added at 19:23 ---------- Previous post was at 18:21 ----------

Yorumu olan yokmu arkadaşlar bu benim için hayati bir önem taşımakta!!!

Sayfayı Paylaş