2. önemli soru:supplement ve güç patlaması

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve meercm tarafından 17 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. meercm

meercm Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    önelikle selamlar.
    yaşım 18 boyum 1.88 kilom 97. yaklaşık 4-5 aydır salonda çalışıyorum. 3 ayda 13 kilo verdim ve kilomu 95 veya 90 da bırakmayı düşünüyorum. salona gittiğim süre içinde kuvvetim yağım azaldı. görüntü olarak pek bir şey değişmese de verdiğim paraya hiç acımadım. salondaki biri kuvvetimin artacağını ama sağlam bir görüntü istiyorsam supplement almamın şart olduğunu söyledi. ben supplemente sıcak bakıyorum ama öğrenci olduğum için önce gereken parayı biriktirip sonra supplemente girme şansım var. bilmek istediğim görüntü olarak iyi bir gelişim sağlamak için ne kadar süre supplement almam lazım ve bana kaça mal olur.

1 sorum daha olacak. muay-thai yapıyorum ve forumları gezerken gördüm ki güç patlaması diye bir programdan bahsedilmiş. daha sonra ise arama yapmama rağmen bulamadım. gördüm ki bu program mesela yumruk atarken yumruğun değeceği anda çok yüksek bir kuvvet sağlıyormuş. bu program hakkında bilgiye ihtiyacım var salondaki basit programımı buna çevirmek istiyorum.

şimdiden çok teşekkür ederim

2. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    Sana kim supplementsiz çok sağlam vücut yapamazsın demişse yanlış demiş. Hiç supplement kullanmadan çok harika vücut yapanlar olduğu gibi çok supplement kullanıp hiçbişeye benzemeyenler de var bu senin nasıl çalıştığınla ve nasıl beslendiğinle alakalı.Eğer supplement almak seni zorlayacaksa hiç bulaşma ve beslenmene özen göster. Forumu araştırırsan bodybuilding ile uğraşan birinin ihtiyacını karşılayacak birçok beslenme programı bulabilirsin.

3. mltmlt

mltmlt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence supplement zararlı

Sayfayı Paylaş