15 yaşındayım tavsiyelerinizi bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve oguzhankn123 tarafından 13 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. oguzhankn123

oguzhankn123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Darıca, Kocaeli, Turkey
    merhaba abilerim ben 15 yaşındayım 1.76 cm boyum var ve arkadaşlarım beni çok eziyor hiç güçlü değilim çoğu zaman dayak yiyorum ve bıktım evde 6 kg luk 1 adet dambıl var ve salona gidecek param yok yazın çalışıcam dayımın yanında ondan sonra gitmeyi düşünüyorum şimdilik benim size sorum var bu arada 60.2 kiloyum ben bu dambılla hiç bir supplement kullanmadan nasıl gelişirim ve evde her evde olan şeyler var peynir yumurta vs. 6 kg 1 adet dambılla arkadaşlarımı dövmek değil kendimi korumak istiyorum. ben evde nasıl gelişirim şınav en fazla 20 çekebiliyorum 3-4 gün önce başladım mekikte o civarlarda kısaca
    mekik :20 şınav :20 1 adet dambıl :6kg 15 titreyerek yapabiliyorum nasıl gelişirim ?

2. kular15

kular15 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Ogrencı
    Yer:
    Aydın
    ya :D ahaha :D kardesım 1 ane dambılla fazla ıs goremezsın 2 tane olmalı kı gogus hareketlerınıde calısabılesin.ayrıca bu kısa bı surec degıl yanı bı basladınmı 7 8 ay yapman gerek yanı bu sporu kı kaslar cıksın :))

3. sporvebeslenme

sporvebeslenme Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fitness Eğitmeni -Özel Ders Hocası
    Yer:
    Ankara
    6 Kiloluk dumbbell ile hiç bişi başaramazsın , en azından şimdilik vücüt agırlıgında calısabilirsin. Yada google vücüt agırlıgı ile yapabilen egzersizler nedir diye arat ordaki konulara bak arastır. 2 saat öncesinden yemek ye antreman sonrasında iyi yemek ye ! amatörce bukadar olur .

Sayfayı Paylaş