1 Ay Sonucunda Hala Aynı ! Önerilerinizi Bekliyorum.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hawk_2 tarafından 9 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hawk_2

hawk_2 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar

Boy:181
    Kilo:86

Bir ay önce bir salona yazıldım.Salon hocam bana yarım yamalak bir program çıkarttı.O programıda aşağıya yazacağım.Ama benim hedefim kilo vermek arkadaşlar.Ben 2007-2010 arası Kick-Boks yaptım ve çok fittim ordan zıplardım kaçardım uçardım ama kilo gene vardı bende.Artık rahatsız etmeye başladı bunları üstümden atmak istiyorum.Bu yüzdende spora başladım düzenli beslenmeye gayret ediyorum.Hocam bana protein tozu kullanmamı önerdi.Ama onun bana kilo aldıracağını düşünüyorum ve bu yüzden kullanmak istemiyorum.Ben şu kilolarımdan bir kurtulayım daha sonradan başlayabilirim ama ilk öncelikle bu fazlalıklardan yağ kısmından kurutlmam gerekiyor.Şimdi pek anlayamıyorum fakat yağ yakıcı olarak L-Carnitine falan piyasada dolanıyor.Birde bana aminoasit kullanmamı söyledi hocam tekrardan.Bu benim kaslarımı belirginleştirirmiş.Sizlere danışıp o şekilde kullanmak istiyorum.

Antrenman Programım ;

Pazartesi - Çarşamba - Perşembe- Cumartesi olarak haftada 4 gün gidiyorum.

Bisiklet - 15 Dk
    Stepper- 10 Dk
    Bacakları Karna Çekme - 25*3 Set
    Yanlara Eğilme - 5 Dk
    Palet - 25*2Set
    Twist - 5 Dk
    Makine Bench Pres
    Kelebek
    Yatarak Kolları Yana Açma
    Omuz Press
    Omuz Yana Açma
    Lat Öne Çekiş
    Dips Makina
    Tek Dumbell Triceps
    Scoth Sehpa Bunları

Az Ağırlık Sık Tekrarla Yapıyorum. Genelde 15-12 * 2 Set Şeklinde. Yorumlarınızı bekliyorum.Şimdiden Teşekkür Ederim.

Son düzenleme: 9 Aralık 2011
  2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Bence 1 ayda illaki kilo vermeni,z gerekirdi...ancak 1 ay gibi kısa bir süreden bahsediyoruz..bence aynı idman ve beslenme ile biraz daha saberdip öyle değerlendirme yapmanız gerekir..yani kilo veremiyorum veya alamıyorum diye..bence çok erken umutsuzluk için....

evet aminoasit o işe yarar...ama şimdiden onlara yönelme..düzenli ve sıkı beslen...

hogan bunu beğendi.
  3. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    hocan normal bir program çıkartmış. sen bence 3 ay daha sabret ve karbonhidratı biraz azalt.

4. hawk_2

hawk_2 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bende 3 ay spor yaptıktan sonra aminoasit protein tozu vs kullanmaya başlamayı düşünüyorum.1 Ay dediğiniz gibi belki az bir süre olabilir bu yüzden 3 ay boyunca devam edeyim bakalım.
    Karbonhidratıda azaltacağım.Ekmeği kesmiştim fakat yeniden yemeye başladım o yüzdendir belkide..
    Belkide ben biraz daha hızlıca kilo vermek isteidğimden olabilir fakat yani spor yaparken yağları yakmamı kolaylaştırıcak çözüm önerileri falanda var mı ?

5. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    idman programına ek olarak..off günlerinde cardio yapabilirsin...(arttırabilirsin)

Sayfayı Paylaş